24/32 канали

24/32 канали

Відеореєстратори на 32 канали

Зазвичай відеореєстратори на 32 канали використовуються для систем безпеки на великих об`єктах, наприклад, в гіпермаркетах, на заводах і т.д., оскільки вони здатні забезпечувати ефективну роботу всієї охоронної системи, навіть якщо вона складається більш ніж з 90 відеокамер за рахунок можливості об`єднання відеореєстраторів в єдину мережу.

Здатність обслуговування великої кількості камер відеоспостереження - це відмінна особливість відеореєстраторів на 32 канали. У всьому іншому, цей товар має такі ж відмінні експлуатаційні властивості і характеристики, як і ті, що мають меншу кількість відеоканалів.

Створюючи продуктову лінійку 32-канальних відеореєстраторів фахівцями Magazun.com були враховані не тільки рекомендації компаній, що займаються розробками систем відеоспостереження, але також і побажання покупців. Таким чином, ми можемо сказати, що в каталозі сайті представлені найбільш популярні, якісні та надійні товари, зазначені не тільки постачальниками, а й самими споживачами. Купуючи в магазині Magazun.com 32-канальні відеореєстратори або іншу продукцію, ви отримуєте гарантію на товар, сервісне його обслуговування. А також можливість скористатися послугами наших власних майстрів з монтажу охоронних відеосистем. У нас є представники найкращих виробників данної техніки, наприклад: AtisHikVisionDahua

Тут ви завжди знайдете те, що вам потрібно, не витративши при цьому величезна кількість часу на поїздки по місту в пошуках підходящих елементів відеосистеми спостереження. Фахівці, які розробляли сайт Magazun.com, врахували важливість простоти і зручності пошуку підходящих товарів для всіх покупців.

Доступні ціни на відеореєстратори на 32 відеокамери, швидка обробка заявок від покупців, своєчасна доставка і точність виконання замовлення - це переваги, якими виділяється Magazun.com на просторах інтернет-ринку охоронних відеосистем.

9990 грн
Gazer | 24/32 канали
КОД: 21584
Доступний, доставка 1-2 дні
К-сть відеовходів: на 32 камери,
К-сть аудіовходів: 16 входов,
К-сть пристроїв зберігання: 8 HDD,
Макс. швидкість запису в D1: 800 кадров/сек,
Запис в D1 при 25к/с: 32 камеры,
Тип реєстратора: аналоговый,
Наявність виходу HDMI: есть HDMI выход
16817 грн
HikVision | 24/32 канали
КОД: 24694
Доступний, доставка 1-2 дні
К-сть відеовходів: на 4 камери,
К-сть аудіовходів: 4 входа,
К-сть пристроїв зберігання: 4 HDD,
Макс. швидкість запису в D1: 600 кадров/сек,
Запис в D1 при 25к/с: 24 камеры,
Тип реєстратора: аналоговый,
Наявність виходу HDMI: есть HDMI выход
Популярні товари
Цена
грн  –  грн
  • 9990грн
  • 16817грн
Виробник
К-сть аудіовходів
Запис в D1 при 25к/с
К-сть пристроїв зберігання
Наявність виходу HDMI
Тривожні вхід/вихід


ТОП 5 ТОП 5