3D-окуляри

Купити 3D-окуляри

Новий 3D формат фільмів підкорив глядачів свій реалістичністю. Їх відмітною особливістю є необхідність використання для перегляду спеціальних окулярів, які дозволяють повністю повноцінно насолодитися тієї чи іншої картиною.

Сьогодні виробники випускають на ринок широкий асортимент цього товару - можна без зусиль придбати 3D окуляри будь-якого виду. Це можуть бути анагліфні для звичайних людей зі слабким зором (надягаються поверх звичайних окулярів), окуляри з пластику або ж самі дешевий (і найпоширеніший) варіант - паперові окуляри.

Самими ж дорогими є анагліфні 3D окуляри. Скло таких окулярів також можуть мати кілька варіантів кольорів: червоно-зелені, червоно-сині, зелено-пурпурні або ж синьо-зелені.

В інтернет-магазині "Magazun" в широкому асортименті представлені 3D окуляри, ціна на які залежатиме тільки від того, який матеріал був використаний при виготовленні. Крім того, вартість їх буде залежати від того, яка компанія займалася виробництвом даної продукції. Ви можете замовити 3D окуляри як в онлайн режимі, так і по телефону. Цілком природно, що при виборі того чи іншого товару у вас можуть виникнути питання. Для отримання більш детальної інформації ви можете проконсультуватися з менеджером інтернет-магазину. А для отримання додаткових даних, ви можете використовувати відгуки на 3D окуляри, які розміщені у відповідному розділі вибраного товару (від покупців інтернет-магазину "Magazun").

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1101грн
  • 1101грн
Виробник
Підключення
Тип
Джерело сигналу