3D-принтери

1357 грн
КОД: 75545
Доступний
Тип: 3D ручка
1510 грн
КОД: 93211
Доступний
Технологія друку: FFF,
Матеріал друку: ABS + PLA,
Тип: 3D ручка
1252 грн
КОД: 93212
Доступний
Творіть з настроєм, створюючи свої власні "дерев"яні" 3D-моделі з пластику, який імітує дерево. Живлення: необхідне джерело живлення USB повинен бути не...
31052 грн
КОД: 104434
Доступний
Друкуйте по-своєму Принтер da Vinci 1.0 Pro сумісний зі сторонніми нитками, так що ви можете використовувати нитки улюбленої марки для досягнення найкращих...
16368 грн
КОД: 104435
Доступний
Друкуйте з пластиком інших виробників Завдяки можливості регулювання температури сопла і платформи da Vinci Jr. 1.0 Pro сумісний з PLA-пластиком 1.75 мм...
6623 грн
КОД: 104437
Доступний
принтер da Vinci nano - найкомпактніший 3D-принтер в сімействі XYZprinting з розмірами області побудови 4,7x4,7x4,7 дюйма. Принтер такого розміру ідеально...
7586 грн
КОД: 104438
Доступний
Технологія друку: FDM/FFF,
Матеріал друку: PLA
1422 грн
КОД: 104440
Доступний
Проста та розважальна технологія 3D-друку XY ` s 1,0 є оригінальною і яскравою 3D ручка, яка є автономним пристроєм для створення 3D-об`єктів. Компактний і...

3D-принтер: об'ємний друк

3D-принтер - це легендарний пристрій, за допомогою якого можна створювати справжні шедеври, використовуючи спеціальні «пластикові чорнила». Все, що потрібно дизайнеру: це створити макет майбутньої вироби і запрограмувати принтер.

3D-принтер є не просто іграшкою, а справжнім помічником для архітекторів, протезистів, художників. Ви зможете створити зменшену копію проектного виробу, а також окремі деталі для особистих розробок. Всі продукти, одержувані завдяки 3D-принтера, відрізняються високою якістю і міцністю.

Як вибрати 3D-принтер?

Якщо ви бажаєте придбати це офісне обладнання, необхідно розглянути основні характеристики моделей:

  • Технологія друку - в нашому магазині представлені пристрої, що виробляють моделювання методом наплавлення (FDM / FFF). Таким чином, модель створюється поступово, і «на виході» програміст отримує готовий продукт.
  • Матеріал друку - 3D-принтер використовує ABS-пластик. Цей же матеріал застосовується для виготовлення дрібних запчастин конструктора LEGO, а також безпечних дитячих іграшок.
  • Кількість кольорів друку - їх може бути кілька, залежно від вимог замовника. Для виготовлення простих пластикових моделей можна вибрати принтер з 1 кольором.

Всі моделі, представлені на нашому сайті, оснащені зручним дисплеєм, за допомогою якого можна контролювати процес друку, а також змінювати задані параметри. Проекти створюються за допомогою комп'ютерних програм, наприклад, Kissslicer, Cura, CraftWare.

3D-принтери в Magazun.com

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір офісного обладнання, а також принтерів, купити які можна за доступною ціною. Всі товари мають обов'язкові сертифікати, а також гарантії, що дозволяють бути впевненими в якості обраної техніки. Ми також співпрацюємо виключно з офіційними представниками, уникаючи підробок в асортименті.

Крім основних «плюсів» співпраці, ми пропонуємо такі послуги:

  • Швидка доставка в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, а також у інших містах України.
  • Офіс в Чернівцях, який можна відвідати в будь-який час і ознайомитися з роботою принтера.
  • Безкоштовна консультація 24/7.
  • Гнучка система знижок і бонусів для постійних клієнтів.
  • Лояльні умови співпраці для оптових замовників.

Ми також готові здійснити індивідуальний пошук принтера, якщо на сайті на знайшлася потрібна модель. Така послуга є повністю безкоштовною і зручною для ділових і зайнятих покупців.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1252грн
  • 31052грн
Виробник
Тип
Технологія друку
Матеріал друку
Колір корпусу
Інтерфейси