3D-принтери

3D-принтер: об'ємний друк

3D-принтер - це легендарний пристрій, за допомогою якого можна створювати справжні шедеври, використовуючи спеціальні «пластикові чорнила». Все, що потрібно дизайнеру: це створити макет майбутньої вироби і запрограмувати принтер.

3D-принтер є не просто іграшкою, а справжнім помічником для архітекторів, протезистів, художників. Ви зможете створити зменшену копію проектного виробу, а також окремі деталі для особистих розробок. Всі продукти, одержувані завдяки 3D-принтера, відрізняються високою якістю і міцністю.

Як вибрати 3D-принтер?

Якщо ви бажаєте придбати це офісне обладнання, необхідно розглянути основні характеристики моделей:

  • Технологія друку - в нашому магазині представлені пристрої, що виробляють моделювання методом наплавлення (FDM / FFF). Таким чином, модель створюється поступово, і «на виході» програміст отримує готовий продукт.
  • Матеріал друку - 3D-принтер використовує ABS-пластик. Цей же матеріал застосовується для виготовлення дрібних запчастин конструктора LEGO, а також безпечних дитячих іграшок.
  • Кількість кольорів друку - їх може бути кілька, залежно від вимог замовника. Для виготовлення простих пластикових моделей можна вибрати принтер з 1 кольором.

Всі моделі, представлені на нашому сайті, оснащені зручним дисплеєм, за допомогою якого можна контролювати процес друку, а також змінювати задані параметри. Проекти створюються за допомогою комп'ютерних програм, наприклад, Kissslicer, Cura, CraftWare.

3D-принтери в Magazun.com

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір офісного обладнання, а також принтерів, купити які можна за доступною ціною. Всі товари мають обов'язкові сертифікати, а також гарантії, що дозволяють бути впевненими в якості обраної техніки. Ми також співпрацюємо виключно з офіційними представниками, уникаючи підробок в асортименті.

Крім основних «плюсів» співпраці, ми пропонуємо такі послуги:

  • Швидка доставка в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, а також у інших містах України.
  • Офіс в Чернівцях, який можна відвідати в будь-який час і ознайомитися з роботою принтера.
  • Безкоштовна консультація 24/7.
  • Гнучка система знижок і бонусів для постійних клієнтів.
  • Лояльні умови співпраці для оптових замовників.

Ми також готові здійснити індивідуальний пошук принтера, якщо на сайті на знайшлася потрібна модель. Така послуга є повністю безкоштовною і зручною для ділових і зайнятих покупців.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 1085грн
  • 22716грн
Виробник
Технологія друку
Матеріал друку
Кількість кольорів друку
Кількість друкуючих головок
Колір корпусу
Дисплей
Інтерфейси