Адаптери PCI Express

У цій категорії немає товарів

Мережеві адаптери PCI Express

Якщо ви хочете купити адаптери PCI Express, то зробити це можна в нашому інтернет-магазині. Великий асортимент товарів і доступні ціни - основні наші переваги. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісну продукцію від провідних виробників.

Вибираючи адаптер для комп`ютера, в першу чергу необхідно звертати увагу на стандарт, за яким він працює, взявши до уваги також стандарт роботи встановленого роутера. Сьогодні стандарти безпровідних мереж зазнають змін - перехід на більш швидкий стандарт Wireless-N. Саме тому багато набувають переваг нові безпровідні адаптери PCI Express, що працюють на новому стандарті, адже в старих моделях ПК вбудовані адаптери працюють на більш повільному стандарті Wireless-G. Але тут є один нюанс, на який слід звернути увагу, роблячи покупку. Якщо ви купуєте Wireless-N, то слід відразу уточнити, на якій частоті він працює. Також потрібно подивитися, яку кількість приймальників-передавачів він підтримує.

Незважаючи на те, що багато користуються сьогодні USB-адаптерами, адаптери PCI Express досі залишаються актуальними. Зокрема, це стосується стаціонарних комп`ютерів, оскільки USB-адаптери зазвичай купують для ноутбуків і інших типів мобільних ПК. Деякі моделі комп`ютерів (як стаціонарні, так і мобільні) випускаються спочатку з підтримкою стандарту IEEE 802.11n. Однак більш ранні моделі використовують стандарт IEEE 802.11g, не маючи можливості працювати з більш новим стандартом. Щоб не нести великі витрати, пов`язані з повною заміною комп`ютерного обладнання, можна скористатися більш простим і доступним за ціною варіантом - купити безпровідний адаптер PCI Express, що працює з новим стандартом.

Варто звернути увагу на те, що деякі моделі адаптерів вимагають спеціального ПЗ для того, щоб ви могли працювати в режимі AdHoc на швидкості вище 11 Мбіт/секунду. Цей момент завжди можна уточнити у консультантів нашого інтернет-магазину. Маючи великий досвід роботи, вони знають все про товари, які пропонуються нашим клієнтам.

Одна з найпопулярніших моделей в нашому інтернет-магазині - адаптер D-Link DGE-560T. Це високопродуктивний пристрій Gigabit Ethernet для шини PCI Express, за допомогою якого можна збільшити смугу пропускання, збільшити ступінь надійності підключення за рахунок більш широкого функціоналу. Ціна на безпровідний адаптер PCI Express цієї моделі складає всього 16 доларів. Це більш ніж прийнятна вартість, якщо розглядати її крізь призму широких функціональних можливостей, серед яких одна з основних - підтримка швидкості передачі інформації до 2 Гбіт/секунду. Крім того, за допомогою цього адаптера ви зможете створити відразу декілька під мереж для різних серверів, ізолюючи при цьому кожен пристрій від решти мережі. Це дозволить значно підвищити безпеку з`єднання і поліпшити управління трафіків.

Ціни на адаптери PCI Express інших моделей можуть бути вищими або нижчими - в залежності від моделі та її можливостей. Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору пристрою, звертайтеся до наших консультантів. Маючи великий досвід роботи, вони завжди зможуть підказати вам оптимальний варіант безпровідного адаптера для вашого комп`ютера.