Адаптери PCI

У цій категорії немає товарів

Безпровідні PCI адаптери

Безпровідні PCI адаптери необхідні для підключення стаціонарних комп`ютерів до безпровідної мережі. Стаціонарні ПК, на відміну від ноутбуків, не мають зазвичай вбудованих Wi-Fi адаптерів, тому доводиться купувати їх окремо. Звичайно, можна придбати USB адаптер, проте багато хто вважає, що адаптер, підключений через PCI-інтерфейс більш зручний в експлуатації.

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити безпровідний PCI-адаптер від виробника, чиєю репутації ви довіряєте найбільше. Вся продукція, представлена в нашому каталозі, відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю. При цьому ціни на безпровідні PCI-адаптери ми утримуємо на доступному рівні.

Зверніть увагу, що дуже часто виникає ситуація, коли необхідно купити новий адаптер, навіть якщо в комп`ютері вже є вбудований. Суть в тому, що формати зв`язку сьогодні змінюються - здійснюється перехід від Wireless-G до швидкісних Wireless-N мереж. А ваш комп`ютер може бути оснащений вбудованим Wireless-G клієнтом. Тому якщо ви хочете користуватися більш швидкісний мережею, краще придбати Wireless-N адаптер, який дозволить користуватися швидкісний мережею, не змінюючи сам клієнт.

Збираючись купити безпровідний адаптер для комп`ютера не забудьте звернути увагу на стандарт його роботи. Якщо він ставиться до формату Wireless-G, то особливої ролі стандарт грати не буде. А от у випадку з форматом Wireless-N обов`язково потрібно звернути увагу на частоту, на якій він працює, а також на кількість підтримуваних ним приймальників-передавачів.

Безпровідні адаптери для комп`ютерів представлені в нашому інтернет-магазині в широкому асортименті. Одна з найпопулярніших PCI-моделей - D-Link DGE-528T, яка відноситься до категорії високопродуктивних PCI-адаптерів Gigabit Ethernet. Одне з основних її відмінностей - наявність мідного порту 10/100/1000Mбіт/секунду. Крім того, слід відзначити можливість підключення ПК з її допомогою до робочих станцій Gigabit Ethernet. Також можливе підключення до серверів, які здатні працювати на швидкості 2000 Мбіт/секунду в режимі повного дуплексу. Оскільки адаптер підтримує фільтрацію тегованих Ethernet-кадрів VLAN, то ви зможете настроювати свій комп`ютер разом з комутатором, який підтримує VLAN, або зробити його навіть частиною віртуальної мережі VLAN, ізолювавши повністю від решти мережі, тим самим підвищивши безпеку і продуктивність.

Ціна на безпровідний адаптер для комп`ютера моделі D-Link DGE-528T знаходиться в межах 10 доларів. Також ви можете знайти в нашому інтернет-магазині більш дешеві і більш дорогі моделі адаптерів, залежно від того, які функції ви вважаєте необхідними для безпровідного адаптера.