Акумулятори для ноутбуків

Акумулятори для ноутбука

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам купити акумулятор для ноутбука різних моделей. Ви можете вибрати той з них, що повністю відповідає вашим запитам і потребам, а головне - відповідає моделі вашого ноутбука.

Вибираємо акумулятори для лептопа правильно

Найголовніша характеристика, на яку слід звертати увагу при виборі батареї для тієї чи іншої моделі ноутбука - час автономної роботи, яку вона може йому забезпечити. І це не випадково, адже лептоп зазвичай використовується в якості мобільного комп`ютера, який не завжди можна підключити до мережі. Тому найкраще, коли час його автономної роботи від акумулятора буде максимально тривалим.

В іншому випадку можна потрапити в ситуацію, коли пристрій повідомить про низький заряд і незабаром виключенні в самий невідповідний для цього момент. Втім, якщо ви впевнені, що в будь-який момент зможете підключитися до джерела електропостачання, то можна купувати лептоп з не надто великим періодом автономної роботи.

Але ми радимо зробити наступне - разом з новим ноутбуком придбати додаткову батарею. Нові акумулятори для ноутбуків, якщо ви ним ще жодного разу не користувалися, може зберігатися дуже довго (в залежності від його типу - до декількох десятків років). Таким чином, ви можете спокійно відправлятися навіть у тривалу поїздку, просто взявши з собою додаткову батарею. Це позбавить вас від необхідності в терміновому порядку шукати джерело електропостачання, якщо ви активно використовували ноутбук і він раптом розрядився раніше, ніж ви розраховували.

Сьогодні виробники випускають Li-Ion акумулятори для лептопа, мінімальний час автономної роботи яких становить не менше 2-х годин. Але деякі моделі батарей можуть працювати набагато довше - від 8 до 20 годин (залежно від моделі ноутбука, рівня його енергоспоживання, активності використання в автономному режимі роботи). Природно, що слід купувати такий додатковий акумулятор, ємність якого буде не менше, ніж ємність вашої основної батареї.

Теж саме стосується і нового акумулятора, який ви купуєте на заміну старому, який загубив свої ємнісні параметри, і вже не має можливість виконувати свої функції на належному рівні.

У нашому інтернет-магазині ви завжди знайде потрібний вам товар. Тому ви можете не турбуватися, якщо батарея вашого ноутбука не забезпечує потрібної якості автономної роботи, адже ви в будь-який момент можете придбати у нас новий акумулятор, який дозволить вашому лептопу працювати без підзарядки також довго, а в деяких випадках ще й довше, ніж раніше.

Якщо вам важко зробити вибір самостійно, то вам потрібно просто звернутися за консультацією до наших менеджерів, які допоможуть вам вирішити будь-яке питання, пов`язаних з вибором товару. Вони підкажуть, яка саме батарея вам потрібна, чим відрізняється одна модель акумулятора від іншої, як правильно робити вибір товарної позиції з цієї категорії. Зв`язатися з ними ви можете по телефону, в режимі он-лайн або будь-яким іншим зручним для вас способом (Контактні дані знаходяться у відповідному розділі нашого сайту).

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 2188грн
  • 2188грн