Антикрадіжка - тросики, цвяшки, антени

У цій категорії немає товарів

Аксесуари до протикрадіжних систем

У нашому інтернет-магазині ви можете купити аксесуари до протикрадіжних систем. Вони представлені в нашому каталозі в широкому асортименті, що дозволить завжди підібрати той товар, який необхідний вам для підвищення ефективності роботи протикрадіжного обладнання. Додатковий плюс - доступні ціни при високій якості товару.

З нашою допомогою ви зможете забезпечити високий ступінь безпеки важливого об`єкта. У нас ви можете купити захисний екран для протикрадіжних антен. Він призначений для зниження кількості помилкових спрацьовувань системи. Крім того, з його допомогою ви зможете захистити антени від впливу розташованих недалеко інших антен, перешкод, створюваних галогеновими лампами, якими часто оснащуються торгові вітрини.

Це дозволить вам розташовувати товари навіть на близько розташованих до проти крадіжних антен, полицях і касах. Захисний екран особливо популярний серед власників невеликих магазинів з обмеженою торговою площею. Також він цінний для великих торгових закладів, де досить важко зробити перепланування, якщо потрібно змінити розташування вітрин, полиць або кас.

Крім захисних екранів, в нашому інтернет-магазині в широкому асортименті представлені стійки для лічильника відвідувачів, купити які необхідно для можливості приймати правильні управлінські рішення. Лічильники дозволять вести облік відвідувачів, які заходять в магазин (або інший заклад). Це необхідно для оцінки динаміки відвідувань і можливості провести аналіз важливих показників (відповідність товарного асортименту очікуванням покупців, прибутковість магазину, ефективність рекламних носіїв і т.д.). Стійки для лічильників дозволяють зробити експлуатацію лічильників більш зручною, захистити їх від пошкоджень.

Крім того, вам можуть знадобитися додаткові стійки для протикрадіжних систем у випадку поломки однієї або декількох, їх пошкодження в результаті дій зловмисників і т.д. Придбати їх можна в нашому інтернет-магазині, де вони представлені в широкому асортименті. У нас ви завжди зможете підібрати відповідні за типом додаткові стойки для вашої протикрадіжної системи. Простий і стильний дизайн дозволяє нашим стійкам відмінно вписуватися в інтер`єр будь-якого приміщення, не порушуючи його гармонію, що важливо для закладів, де дизайн витриманий в єдиному стилі і його зміна не планується.

Природно, що вище перерахованими товарами асортимент нашого каталогу не обмежується. У нас ви зможете купити також і інші аксесуари для протикрадіжних систем:

  • додаткові антени;
  • троси для датчиків;
  • спеціальні гвоздики для монтажу системи;
  • етикетки і т.д.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми при виборі товару або необхідно отримати відповіді на ті чи інші питання, то ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів, зв`язавшись з ними онлайн, по телефону, електронною поштою або іншим способом, який буде для вас найбільш зручним.