Катушки, корпуса, кути Cisa

У цій категорії немає товарів

Аксесуари для СКУД Cisa

У нашому інтернет-магазині ви знайдете аксесуари для замків Cisa в широкому асортименті. Вибір настільки широкий, що у вас завжди буде можливість придбати те, що вам необхідно. При цьому ми постійно поповнюємо і оновлюємо асортимент, стежачи за зростаючими потребами наших покупців.

Замки Cisa давно зарекомендували себе з найкращої сторони. Вони зручні у використанні, і при цьому забезпечують високий ступінь безпеки. Для багатьох цей бренд вже давно став синонімом комфорту і надійності, тому навіть не потребує додаткової презентації. Але навіть якщо ви вперше чуєте про нього, то зрозуміти причину такої високої популярності його серед споживачів дуже просто.

Італійська компанія Cisa була утворена в 1962 році. Її засновник - Луїджі Буччи, який зміг з невеликого заводу з виробництва замків і аксесуарів до них створити потужний концерн з шести величезних підприємств. На сьогоднішній день в асортименті не тільки замки, але також аксесуари для замків Cisa в загальній кількості 30 000 найменувань. Представництва компанії є практично в кожній країні світу. Варто відзначити, що це перша компанія, запатентований електричний замок і розробила замок, який працює зі смарт-картою.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете корпусу електроклямкою Cisa в числі інших аксесуарів. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, щоб ви могли вибрати для себе той, що відповідає всім вашим вимогам і запитам.

Набори перекодування Cisa - одна з найпопулярніших товарних позицій в нашому магазині. Вони необхідні для сувальдних замків Cisa, які використовуються найчастіше для приміщень, де часто змінюються власники, наприклад, знімних квартир, офісів і т.д. З їх допомогою легко змінити код, не змінюючи сам замок, що є надто дорогою і не завжди можливою процедурою.

Також у нас є аксесуари для:

  • - сувальдних замків з запатентованою системою незалежних зубців, які мінімізують ризик виготовлення ключів-копій і ризик зчитування внутрішнього коду;
  • - подвійних замків з різним функціоналом, які забезпечують максимально можливий рівень безпеки;
  • - замків з циліндрами європейського формату, мають зручні компактні ключі, які можна використовувати при включенні майстер системи.

Ми пропонуємо вам такі аксесуари, як:

  • - котушки Cisa;
  • - броненакладки;
  • - монтажні пластини;
  • - корпуси електроклямкою Cisa
  • - набори для перекодування і багато іншого.