Аксесуари для оптики

879 грн
КОД: 65918
Доступний
Виробник: Zhongdi,
Тип аксесуара: Підставка для лупи
397 грн
КОД: 65921
Доступний
Виробник: Zhongdi,
Тип аксесуара: Підставка для лупи
74 грн
КОД: 124220
Доступний
Виробник: Zhongdi,
Тип аксесуара: Струбцина для лупи

Аксесуари для оптичних інструментів

Купивши аксесуари для оптичних інструментів, можна вдосконалити технічні параметри будь-якої оптики, істотно розширити межі її функціональних можливостей.

Наш магазин пропонує аксесуари для оптичних інструментів від сучасних виробників, широкий вибір підставок для оптичних приладів за низькою ціною. Відправлення здійснюється транспортними компаніями, поштою по Україні в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Чернівці, Львів, Суми, Запоріжжя.

Застосування підставок для оптики

Аксесуари для оптичних інструментів створять комфортніші умови для використання луп. Широкий асортимент не завжди дозволяє придбати інструмент підходящої конфігурації. Особливо складно тим, у кого відсутній досвід використання луп. В цьому випадку, допоможе підставка для оптики.

Ми пропонуємо підставки від бренду Zhongdi. Вони компактні, функціональні, виготовлені із застосуванням високоякісних матеріалів, фурнітури.

Як вибрати підставку для лупи?

При виборі підставки для оптичних приладів врахуйте такі критерії:

  • Підберіть оптимальну відстань. Щоб домогтися високої якості зображення, потрібно врахувати рекомендовані фахівцями відстаней між очей і лінзою, лінзами і предметами. Професіонали радять використовувати спеціальні таблиці, де з`явиться бажаний збільшення, взаємозв`язок збільшення з відстанню.
  • Нахил приладу. Підставки для оптики дозволять правильно відрегулювати нахил лупи під час читання або роботи.

Переваги магазину

Аксесуари для оптичних інструментів можна знайти в багатьох магазинах України, але тільки у нас є вироби елітного класу компанії Zhongdi. Вони розраховані на тривалий термін служби, протягом якого ціна багаторазово окупиться. Краще купити якісні аксесуари для оптичних інструментів, так як тільки вони дозволяють проводити роботи, що вимагають підвищеної точності.

Ми готові прийняти замовлення, доставити товар в будь-яку область України: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Чернівці, Львів, Суми, Запоріжжя.


Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 74грн
  • 879грн