Аксесуари для блокіраторів

Бокси, нагрівачі

Аксесуари для дорожніх блокувальників

Найбільш недорогим і надійним способом захисту є встановлення дорожніх блокувальників. У нас ви можете купити аксесуари для дорожніх блокіраторів за найнижчими цінами на території України. У їх числі комплект світлодіодів, комплект ключів розблокування, кришки шахти для блокаторів, контролери, плати управління.

При бажанні зробити замовлення з Києва, Одеси, Дніпра ви можете очікувати доставку в найкоротший термін. Також ми обслуговуємо замовників зі Львова, Харкова, Запоріжжя, Чернівців, доставляємо продукцію в усі міста України.

Які аксесуари можна придбати у нас?

Аксесуари для дорожніх блокувальників з нашого каталогу відрізняються високою якістю. У нас широкий вибір таких різновидів виробів:

  • Комплект ручного розблокування, який представляє собою спеціальний ключ. Комплект ручного розблокування є унікальним для кожного пристрою. Комплект ручного розблокування слід купувати тільки в професійних торгових точках.
  • Підземний бокс для FAAC використовується в гідравлічних пристроях автоматичного типу. Підземний бокс для FAAC розміщується всередині, не потребує підключення до електроживлення, практично не може бути пошкоджений.
  • Обігрівач встановлюється на підземний бокс для FAAC. Обігрівач необхідний для підігріву, при використанні обігрівача обладнання залишається працездатним в будь-який час року.
  • Звуковий пристрій, який також як комплект світлодіодів забезпечує більш високий рівень контролю. Звуковий пристрій підбирається відповідно моделі блокіратора FAAC.

Для всіх виробів запропонована прийнятна ціна. Їх можна купити в Україні, Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях.

Переваги нашого магазину

Все наше обладнання можна купити за демократичними цінами в Україні, Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях.

У нас продаються сертифіковані вироби: комплекти ключів розблокування, кришки шахти для блокаторів, контролери, плати управління, інше обладнання.

Якість товару дозволяє купити надійні пристрої за невеликою ціною.

Швидка доставка в Україні: до Києва, Одеси, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Чернівці.

Купуючи аксесуари у нас, ви зможете заощадити на обслуговування по гарантії, забезпечити найбільш надійний захист територій. Детальніше у відео-оглядах.

943 грн
FAAC | Бокси, нагрівачі
КОД: 64334
Доступний, доставка 1-2 дні
2362 грн
FAAC | Бокси, нагрівачі
КОД: 64288
Доступний, доставка 1-2 дні
9774 грн
FAAC | Бокси, нагрівачі
КОД: 34671
Доступний, доставка 1-2 дні
10244 грн
FAAC | Бокси, нагрівачі
КОД: 64282
Доступний, доставка 1-2 дні
10794 грн
| Бокси, нагрівачі
КОД: 64281
Доступний, доставка 1-2 дні
11504 грн
FAAC | Бокси, нагрівачі
КОД: 34670
Доступний, доставка 1-2 дні