Аксесуари для квадрокоптерів

304 грн
КОД: 64257
Доступний
Виробник: Xiaomi,
Тип аксесуара: захист
388 грн
КОД: 56407
Доступний
Виробник: Sky-Hero,
Тип аксесуара: кріплення
775 грн
КОД: 56408
Доступний
Виробник: Sky-Hero,
Тип аксесуара: кріплення
1303 грн
КОД: 56405
Доступний
Виробник: Sky-Hero,
Тип аксесуара: комплекти
1664 грн
КОД: 56406
Доступний
Виробник: Sky-Hero,
Тип аксесуара: комплекти
2310 грн
КОД: 56590
Доступний
Виробник: DJI,
Тип аксесуара: трансмітери
2662 грн
КОД: 64001
Доступний
Виробник: Xiaomi,
Тип аксесуара: акумуляторы
9199 грн
КОД: 56409
Доступний
Виробник: Sky-Hero,
Тип аксесуара: комплекти

Інтернет-магазин електроніки Magazun.com пропонує придбати аксесуари для квадракоптерів. У наших каталогах представлені деталі високої якості, які забезпечують стабільну роботу машини і роблять її більш функціональною.

Асортимент аксесуарів для квадракоптеров

У наших каталогах ви знайдете такі категорії товарів:

  • акумулятори;
  • пропелери;
  • кріплення для пропелерів;
  • гребні гвинти;
  • кабелі;
  • мікрофони;

Акумулятори дають можливість квадракоптеру літати протягом 27 хвилин. Ємність акумулятора становить 4280 мАг, а напруга - 22,8 В. Прилад оснащений функцією автоматичного підігріву і контролю за станом батареї. Завдяки кабелю для зарядного пристрою ви завжди зможете вчасно зарядити акумулятор в будь-який зручний для вас час. Для підключення акумулятора до гнізда USD у нас також є відповідні кабелі. Якщо вам потрібна заміна пропелерів або гвинтів для веслування, ви можете знайти тут деталі, які підходять по конфігурації до вашого квадракоптеру. Якщо ви бажаєте прикрасити ваш квадракоптер, ви можете придбати у нас яскраві стікери, які розміщуються на корпусі машини і роблять її яскравою і помітною.

Завдяки всім цим деталям квадракоптер буде безперебійно працювати тривалий час, а справний акумулятор з великою ємністю дасть вам можливість насолоджуватися польотом без додаткової підзарядки.

Замовити аксесуари для квадракоптера в інтернет-магазині

Якщо ви бажаєте придбати у нас акумулятор, кабелі, кріплення або пропелери для вашого квадракоптера, відкривайте каталог, вибирайте цікаву для вас категорію товарів, вказуйте кількість і оформляйте замовлення через корзину. Ціна вказана в гривнях в описі до кожного товару. Доставка аксесуарів проводиться по всій території України, в такі міста, як Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Чернівці, Суми, Запоріжжя.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 304грн
  • 9199грн
Виробник
Тип аксесуара