Аксесуари для сигналізацій

53 грн
КОД: 12771
Товар на складі
Виробник: Cosmtec
198 грн
КОД: 73713
Товар на складі
Тип пристрою: мікрофон,
Виробник: Потенціал
28 грн
КОД: 75681
Доступний
Виробник: Lux
46 грн
КОД: 34939
Доступний
Тип пристрою: фіксатор міжплатний,
Виробник: Elektron
53 грн
КОД: 61745
Доступний
Виробник: Unicom
56 грн
КОД: 28554
Доступний
Тип пристрою: замок для боксу,
Виробник: DSC
56 грн
КОД: 61744
Доступний
Виробник: Unicom
85 грн
КОД: 73582
Доступний
Виробник: Потенціал
92 грн
КОД: 17090
Доступний
Виробник: Satel

Аксесуари для сигналізації

Наявність броньованих дверей не завжди може врятувати ваш будинок від зловмисників, та й звичайні замки не можуть впоратися з цією місією. Тому, самим надійним варіантом на сьогоднішній день є наявність в приміщенні системи сигналізації. Це обладнання чудово справляється з охоронними завданнями, а спостерігати за всім, що відбувається ви можете через спеціальні відеокамери. При раптовому проникненні зловмисників на вашу територію або в приміщення сигналізація сповіщає своїх господарів смс-ками або дзвінками на запрограмовані телефони.

Встановити сигналізацію без додаткових пристроїв неможливо. Крім цього такі пристосування значно полегшують не тільки монтаж, але і керування обладнанням для спостережень. Аксесуари для систем сигналізації є незамінними помічниками, значно розширюючи їх можливості. Поєднати різні проводки, підключити камери, встановити корпуси або мікрофони - для всіх цих приладів потрібні модулі, перехідники, реле, прилади вимірювання. В нашому магазині ви знайдете аксесуари від кращих виробників: ElektronEldesSatel та багатьох інших. 

Купити аксесуари для сигналізації в нашому магазині Magazun.com досить просто. Досвідчені продавці допоможуть вам визначитися з вибором і підберуть саме те обладнання, яке вам необхідно. Якщо ж ви бажаєте заощадити свій дорогоцінний час, ви можете замовити аксесуари для систем сигналізації або іншу продукцію прямо на нашому сайті в режимі он-лайн. Кур`єрська служба доставить ваше замовлення точно в обумовлені терміни. В якості додаткової інформації представлені ціни та відгуки на аксесуари для сигналізації, які розміщені у відповідних розділах.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 155602грн
Тип пристрою
    Більше