Активні передавачі відеосигналу

Активні передавачі

Багатоканальні активні передавачі по витій парі

Для передачі відеосигналу від камери системи відеоспостереження до обладнання для відеозапису, яке знаходиться на відстані декількох кілометрів, використовуються багатоканальні активні передавачі. Залежно від обраної моделі дане пристосування має можливість передавати не тільки відео- і аудіоінформацію, але й керувати функціями відеокамер, наприклад, збільшення, поворот або нахил. Крім цього за допомогою передавача можна передавати відеосигнал на кілька каналів по одному кабелю. Більш того, завдяки технології Plug&Play, яка сприяє швидкій інсталяції, активні передавачі не вимагають попередньо будь-яких налаштувань. На нашому сайті ви можете замовити багатоканальні активні передавачі відеосигналу від різних відомих виробників, які забезпечують якісну роботу своєї продукції.

Основні характеристики багатоканальних активних передавачів відеосигналу

Багатоканальні передавачі укомплектовуються мультиплексором, за допомогою якого в режимі реального часу може передаватися сигнал по 4-32 відеоканалах по одному кабелю. Наприклад, чотирьох канальний активний передавач Green Vision GV-04AR здатний підсилювати передачу відеосигналу по витій парі на відстані при кольоровому зображенні 1500 метрів і при чорно-білому - 2000 метрів, причому кожен з відеоканалів піддається регулюванню контрастності і посилення.

Якщо ви вирішили купити багатоканальний активний передавач відеосигналу, то краще звертатися в спеціалізований магазин, який може запропонувати не просто широкий асортимент цього обладнання, але також гарантуватиме його високу якість, надійність, довговічність. Більш детальні технічні характеристики та ціни багатоканальних активних передавачів відеосигналу ви зможете дізнатися в даному розділі нашого інтернет-магазину, а наші висококваліфіковані співробітники будуть раді відповісти на всі ваші запитання.

642 грн
Data Link | Активні передавачі
КОД: 15956
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активний,
К-ть входів відео: 4 відео,
Дальність передачі відео, колір: до 2000м.,
З`єднання з крученою парою: клеми під кабель UTP,
Грозозахист: є
845 грн
Data Link | Активні передавачі
КОД: 15957
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активний,
К-ть входів відео: 8 відео,
Дальність передачі відео, колір: до 2000м.,
З`єднання з крученою парою: клеми під кабель UTP,
Грозозахист: є
2645 грн
| Активні передавачі
КОД: 42040
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активный,
К-ть входів відео: 8 видео,
Дальність передачі відео, колір: до 1200м.,
З`єднання з крученою парою: клеммная колодка , разьем RJ45,
Грозозахист: есть
Ціна
грн  –  грн
  • 642грн
  • 2645грн
Виробник
К-ть входів відео
Дальність передачі відео, колір
Грозозахист