Активні одноканальні приймачі відеосигналу

Активні приймачі

Активні одноканальні приймачі по витій парі

Основним завданням, яке доводиться вирішувати під час розробки проекту нових систем відеоспостереження, є організація передачі відеосигналу від відеокамери аналогового типу на DVR або монітор, який встановлений досить далеко від неї. Якщо раніше для вирішення цього завдання використовувався коаксіальний кабель, то практика показала, що даний спосіб невигідний в плані технічних та економічних показників. Причина проста - цей кабель має досить низьку ступінь перешкодозахищеності, а коштує досить дорого. Саме тому сьогодні більш популярним є обладнання, яке здатне передати відеосигнал по "крученій парі" - кабелю, що володіє більш високою поміхозащищенністю, але коштує набагато дешевше.

Особливості передачі відео по "крученій парі"

Передача відеосигналу від джерела до приймаючого пристрою здійснюється тільки при використанні комплекту пристроїв, який складається з передавача і 1-канального приймача. Передавач змінює відеосигнал, що надходить у нього, перетворюючи його з композитного в симетричний, а після роблячи образне перетворення. Після цього відеосигнал надходить на відеореєстратор або монітор у вигляді зображення.

Сьогодні на ринку представлені моделі приймачів, які дозволяють передавати відеосигнал відразу до декількох пристроїв. Прийнятні ціни одноканальних приймачів активного типу і високі технічні характеристики, якими характеризуються моделі від провідних виробників, дозволяють значно скоротити витрати на монтування охоронної системи. Коли мова йде про необхідність передачі відео на великі відстані, то це грає серйозну роль, особливо якщо врахувати, що активні одноканальні приймачі популярних моделей оснащені такими важливими функціями як грозозахист і захист від зовнішніх перешкод. Систему з використанням такого обладнання легко монтувати і налаштовувати.

Все це є об`єктивним доказом того факту, що купити активний одноканальний приймач вигідно і практично. При цьому слід пам`ятати про деякі особливості роботи приймача. Щоб зробити правильний вибір моделі, яка буде забезпечувати надійність надходження якісного відеосигналу.

Особливості роботи приймача

Якісно виготовлений активний приймальний пристрій здатний додати стійкість сигналам, що надходять як з чорно-білих, так і з кольорових камер. Вибираючи модель, зверніть увагу на дальність передачі сигналу (оптимально 1000-2000 метрів).

Один з основних плюсів - невелика вага і розміри активних приймачів відеосигналу, що дозволяє швидше і простіше вирішити питання їх установки.

Крім того, відзначимо, що при використанні приймачів при підключенні їх по "крученій парі" по одному багатожильному кабелю можна виконати передачу відеосигналу відразу від декількох приймальних пристроїв.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити активний одноканальний приймач підходящий для вас моделі, підібрати яку вам завжди готові допомогти наші консультанти. Маючи великий досвід роботи з відеоустаткуванням різного типу, вони зможуть підказати, яке з них максимально відповідає вашим вимогам і запитам.

377 грн
Elsy | Активні приймачі
КОД: 14903
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активний,
К-ть входів відео: 1 відео,
Дальність передачі відео, колір: до 1500м.,
З`єднання з крученою парою: клемна колодка,
Грозозахист: є
419 грн
Oltec | Активні приймачі
КОД: 11478
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активний,
К-ть входів відео: 1 відео,
Дальність передачі відео, колір: до 1800м.,
З`єднання з крученою парою: клеми під кабель UTP,
Грозозахист: є
598 грн
Data Link | Активні приймачі
КОД: 35730
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активный,
К-ть входів відео: 1 видео,
Дальність передачі відео, колір: до 2000м.,
З`єднання з крученою парою: клеммы под винт,
Грозозахист: есть
614 грн
Elsy | Активні приймачі
КОД: 47084
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип прийомопередавача: активний,
К-ть входів відео: 1 відео,
Дальність передачі відео, колір: до 500м.,
З`єднання з крученою парою: клемна колодка,
Грозозахист: є
Ціна
грн  –  грн
  • 377грн
  • 614грн
Виробник
Дальність передачі відео, колір
К-ть входів аудіо
Живлення на камеру
Грозозахист