Алкотестери

68 грн
КОД: 62340
Доступний
Недорогий високоточний прилад для швидкого вимірювання вмісту алкоголю в крові. Прилад заснований на сучасному напівпровідниковим напівпровідникових...
111 грн
КОД: 72384
Доступний
Недорогий високоточний пристрій з звуковим оповіщення для швидкого вимірювання вмісту алкоголю в крові. Прилад заснований на сучасному напівпровідниковим...

Тестери на наявність алкоголю

Вибираючи алкотестери, слід в першу чергу визначитися, для чого ви хочете його придбати - для особистого використання (персональні) або для використання в масштабах підприємства (професійні). Також варто відразу подумати - наскільки часто ви плануєте його використовувати.

Алкометри для підприємства повинні мати відповідний сертифікат, який дозволяє використовувати цей прилад для перевірки водіїв, які відправляють в рейси, або опосвідчення співробітників на предмет алкогольного сп`яніння. Без цього сертифіката пристрій не зможе вважатися що дає достовірні результати. Відразу відзначимо, що в масштабах підприємства ці прилади можуть служити для перевірки не занадто великих груп людей - зазвичай 15-20 чоловік. Тому якщо число співробітників, яким доведеться проходити контроль ступеня алкогольного сп`яніння, у вашій компанії перевищує це число, краще придбати відразу кілька алкотестерів. Або купити модель потужніший, здатну перевіряти до 70 000 чоловік на рік. Але і вартість такого приладу буде набагато вище.

Якщо ж алкотестери купуються для особистого використання, то вимоги до них не настільки суворі. Підказкою щодо того, яку модель вибрати, стане її вартість. Тут відмінно працює правило - чим дорожче пристрій, тим воно надійніше та якісніше. Зокрема, це залежить від вартості головного елементу цього приладу - сенсора. Якщо ви купуєте недорогу модель, то поводитися з нею вам потрібно буде дуже обережно, а користуватися не частіше 1-2 рази на тиждень, оскільки витративши робочий ресурс сенсора занадто швидко, вам доведеться просто викинути прилад. Інакше справа йде із більш дорогими пристроями - їх і використовувати можна частіше, ремонту вони підлягають, на відміну від бюджетних "побратимів". Однак не варто дихати на сенсори в стані сильного алкогольного сп`яніння. Від цього навіть найпотужніші і надійні з них швидко виходять з ладу.

Деякі алкометри мають цікаві особливості. Одна з них - можливість самостійної заміни сенсора, друга - можливість використання двох методів продування (з мундштуком і без нього). Якщо ж ви вибираєте модель з одним способом продування, то зупиняйте свій вибір на тій, де цей процес відбувається з використанням мундштука - результати будуть на порядок точніше, ніж без нього.

Контроль ступеня алкогольного сп`яніння - одна з важливих задач, за які повинен відповідати сам водій. Якщо ви відноситесь до відповідальних автовласників, то не варто піддавати себе та інших людей на небезпеку. Придбайте для себе алкотестер і перевіряйте себе самостійно на предмет вмісту в вашій крові алкоголю, щоб уникнути негативних наслідків. Менеджери нашого інтернет-магазину завжди готові допомогти вам у виборі підходящої моделі алкометра. Для цього вам потрібно просто зв`язатися з ними будь-яким зручним для себе способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 68грн
  • 111грн