Антени для бездротового відеонагляду

Антени

Wi-Fi антени

Ви вирішили вдосконалити охоронну систему. На сьогоднішній день існує велика кількість новітніх розробок у цій галузі. Крім, давно вже відомих нам відтворюючих і записуючих відео пристроїв, постійно удосконалюються прилади передачі інформації на відстань. Крім поширеного кабельного підключення джерел до записуючих пристроїв, широке застосування одержало таке нововведення в системі передачі інформації як Wi-Fi антена, купити яку можна на сайті Magazun.com. Антена цього типу дуже зручна при використанні в охоронній сигналізації. Вона має самостійний канал передачі інформації і стабільний стійкий сигнал в мережі. Підключивши таку антену, ви можете бути впевнені в тому, що система безвідмовно спрацює і не дасть збій в найвідповідальніший момент.

Функціональність антен для систем відео спостереження визначається дальністю передачі сигналу, обумовленого показниками коефіцієнта підсилення. Ми пропонуємо вам кілька видів таких антен з відгуками та рекомендаціями наших покупців:

Антена ANT-12P2,4 ГГц. При використанні цієї антени можна досягти вкрай високих показників передачі даних на дуже великі відстані. Коефіцієнт її посилення становить 12дБ або 16 разів. Відповідно, при потужності посилення в 1 д дальність передачі складе від 100 до 6400 м. Кут розкриву становить 30-60 градусів. Для кріплення антени можна використовувати як трубу, так і настінний кронштейн, в комплект входять спеціальні кріплення.

Антена ANT-15Р 2,4 ГГц. Зручна конструкція і невеликі розміри антени квадратного і прямокутного типу дають можливість установки її в зручному для вас місці. Посилення від такої антени досить для збільшення дальності передачі в 32 рази.

Антена ANT-9Р 2,4ГГц. Найоптимальніше рішення для місць з дуже низьким рівнем прийому сигналу. Дозволяє посилювати сигнал для мобільних телефонів. Коефіцієнт посилення 9 дБ. Робочий кут розкривання цієї антени дуже широкий і складає 75 градусів.

З характеристиками інших моделей антен ви можете ознайомитися, якщо відвідаєте наш інтернет-магазин Magazun.com. Ми пропонуємо вашій увазі широкий вибір антен. Замовивши антени даного типи на сайті Magazun.com, ви будете більш повноцінно використовувати досягнення сучасних технологій в системі відео спостереження.

У цій категорії немає товарів