Система від крадіжок TagArt MAX алюміній

Фото противокражной системы TagArt MAX

Наведіть на картинку для збільшення

23582 грн
Доступний
Виробник: Antikragka
Тип: акустомагнітні
Робоча частота: 58КГц
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Данная система предназначена для защиты широких входных групп.

Благодаря новой конструкции и более широким стойкам защитные метки детектируются в 3-х плоскостях, и как следствие, система работает ещё надежней.

Габаритные размеры 1520х538х60 мм

Ширина детекции порядка:

1,8 м с обеих сторон на гибкий датчик плюс по 0,7 м по сторонам
2,0 м с обеих сторон на жёсткий датчик плюс по 0,9 м по сторонам

Возможность защиты входной группы порядка 3,8 м двумя стойками

Ширина прохода, контролируемого системой, зависит от настроек системы, окружающей электромагнитной обстановки и типов датчиков, применяемых для защиты товара в магазине.

Характеристики:

Корпус из анодированного алюминия и непрозрачными акриловыми панелями

Встроенные световые и звуковые сигнализаторы обеспечивают высокий уровень защиты проходов

Характеристики детекции: подвижные поля
Метод обработки сигналов: цифровым сигнальным процессором (DSP)
Питание – 220В 50Гц
Потребляемая мощность – до 40Вт
Синхронизация – витая пара
Индикация – индивидуальная на каждую стойку (работа, превышение порога шума, тревога)


Де купити TagArt MAX?
Антикрадіжні системи відносяться до дуже складного і унікального товару і тому Ми рекомендуємо купувати його тільки в спеціалізованому магазині, до категорії яких відноситься і наш інтернет-магазин. TagArt MAX як і будь-яке інше обладнання із категорії Антикрадіжні системи призначене в кінцевому результаті запобігати крадіжці на торгових точках. Особливо актуально застосування протикрадіжного обладнання в супермаркетах, гіпермаркетах і інших великих приміщеннях де тяжко спостерігати за діями кожного із клієнтів. На сьогоднішні використання протикрадіжної техніки набуває все більшої і більшої популярності, в чому в принципі не дивно, адже уже за досить короткий час покупка подібного обладнання себе повністю окупить. Торгова марка Antikragka зарекомендовало себе уже на протязв багатьох років як надійна компанія що випускає в світ тільки якісне обладнання і з обладнанням TagArt MAX вона теж постаралась на славу.
Купити TagArt MAX ви можете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі і в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на TagArt MAX в нашому інтернет-магазині якщо не найнижча, то одна із самих низьких на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобовязання.

В широкому асортименті категорії Антикрадіжні системи Ви знайдете не тільки TagArt MAX, але і інші прилади із цієї області, позволяющі повністю захистити свій бізнес від будь-якої крадіжки. Серед продукції Ви знайдете як бюджетні рішення для невеликих магазинів, так і більш дорожчі рішення для більш важливих об`єктів. Всеціло ми готові запропонувати протикрадіжну систему будь-якої складності і цінового діапазону.

Якщо наданої на нашому сайті інформації виявиться недостатньо і у Вас виникає яке небудь запитання ми з нетерпінням будем очікувати вашого дзвінка за номером телефону (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні спеціалісти в області Антикрадіжні системи с великим задоволенням і в повній мірі дадуть відповідь на будь-яке запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально потрібне під Ваші запити обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • TagArt MAX
  • MAX
Виробник:
Робоча частота:
58КГц
Матеріал:
алюміній
Колір :
світло-сірий
Наявність панелі для реклами:
немає
Аналіз сигналу:
DSP (цифрова)
Живлення:
220В
Призначення:
для парфумерних магазинів, аптек, магазинів одягу
Тип тривожного сигналу:
звуковий, світловий
Ширина детекції зах. датчиків (1 прохід):
Ракушка 63 мм до 1,8 м; Мікро - до 2,0 м.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку