Антикрадіжна система TagArt Sly

Фото противокражной системы TagArt Sly

Наведіть на картинку для збільшення

24833.11 грн
Доступний
Виробник: Antikragka
Тип: акустомагнітні
Робоча частота: 58КГц
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Конфигурация: 1,2, 3 антенны

Одна антенна (с обеих сторон) Этикетки: 1.50 м, Датчики: 2.10 м
Две антенны Этикетки: 1.60 м, Датчики 2.20 м
Три антенны Этикетки: 1.50 м, Датчики: 2.10 м

Электронный блок: внешний, 285х295х85мм

Встроенный осциллограф, спектроанализатор, графический режим синхронизации. USB интерфейс.

Технические характеристики антенн:

 • Высота 1500 мм
 • Ширина 200 мм
 • Толщина основания 100 мм
 • Центральная частота 58КГц

Противокражные системы АМ технологии имеют самый высокий коэффициент срабатывания более 95 %. Отличаются высокой помехоустойчивостью. Диапазон, в котором работают антикражные системы, меньше других подвержен шумам и другим помехам, поэтому для них характерна низкая степень ложных срабатываний.


Рекомендуемое применение


Строительные гипермаркеты, аптеки, магазины парфюмерии, магазины одежды, магазины спорттоваров, бытовой техники, хозяйственные магазины и др.

Преимущества:

 • Возможность защиты мелкого товара: АМ защитные этикетки (10х44мм) в несколько раз меньше РЧ этикетки (40х40мм)
 • Отсутствие «мертвых» зон: самый высокий коэффициент срабатываний (до 95%)
 • АМ противокражные датчики не экранируются телом человека
 • Возможность защиты большего ассортимента товара: АМ противокражные бирки срабатывают на фольгированных, металлизированных поверхностях (не ферромагнетиках)

Недостатки:

 • АМ защитные этикетки имеет относительно большую толщину (выпуклая), в связи с чем более заметна на товаре
 • Более высокая стоимость на расходные материалы

Де купити TagArt Sly?
Антикрадіжні системи відносяться до дуже складного і унікального товару і тому Ми рекомендуємо купувати його тільки в спеціалізованому магазині, до категорії яких відноситься і наш інтернет-магазин. TagArt Sly як і будь-яке інше обладнання із категорії Антикрадіжні системи призначене в кінцевому результаті запобігати крадіжці на торгових точках. Особливо актуально застосування протикрадіжного обладнання в супермаркетах, гіпермаркетах і інших великих приміщеннях де тяжко спостерігати за діями кожного із клієнтів. На сьогоднішні використання протикрадіжної техніки набуває все більшої і більшої популярності, в чому в принципі не дивно, адже уже за досить короткий час покупка подібного обладнання себе повністю окупить. Торгова марка Antikragka зарекомендовало себе уже на протязв багатьох років як надійна компанія що випускає в світ тільки якісне обладнання і з обладнанням TagArt Sly вона теж постаралась на славу.
Купити TagArt Sly ви можете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі і в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на TagArt Sly в нашому інтернет-магазині якщо не найнижча, то одна із самих низьких на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобовязання.

В широкому асортименті категорії Антикрадіжні системи Ви знайдете не тільки TagArt Sly, але і інші прилади із цієї області, позволяющі повністю захистити свій бізнес від будь-якої крадіжки. Серед продукції Ви знайдете як бюджетні рішення для невеликих магазинів, так і більш дорожчі рішення для більш важливих об`єктів. Всеціло ми готові запропонувати протикрадіжну систему будь-якої складності і цінового діапазону.

Якщо наданої на нашому сайті інформації виявиться недостатньо і у Вас виникає яке небудь запитання ми з нетерпінням будем очікувати вашого дзвінка за номером телефону (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні спеціалісти в області Антикрадіжні системи с великим задоволенням і в повній мірі дадуть відповідь на будь-яке запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально потрібне під Ваші запити обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

 • TagArt Sly
 • Sly
Виробник:
Робоча частота:
58КГц
Матеріал:
алюміній
Колір :
на заказ
Наявність панелі для реклами:
немає
Призначення:
для парфумерних магазинів, аптек, магазинів одягу
Розміри:
1500 x 200 x 100 мм.
Ширина детекції етикетки 4x4 см (1 прохід):
до 1,5 м.
Ширина детекції зах. датчиків (1 прохід):
до 2,1 м.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку