Система від крадіжок Triumph Shadow алюміній

Фото противокражной системы Triumph Shadow

Наведіть на картинку для збільшення

11830 грн
Доступний
Виробник: Antikragka
Тип: радіочастотні
Робоча частота: 8.2 Мгц.
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Антикражная система Triumph Shadow отличается наличием панели для размещения рекламы. В качестве тревожного сигнала используется звуковой но есть возможность добавления опции световой сигнализации. Работает радиочастотная система на частоте 8,2 Мгц. Цветовое исполнение светло-серый. Размеры: 1600x252x45мм, вес (1 антенна): 6 Кг. Источник питания: 220В/50Гц выносной блок питания 24В.

Анализ сигнала DSP (цифровая), SSC, ABNF

Ширина детекции (1 проход):

  • Защитный датчик Ракушка 63 мм - до 1,6 м
  • Защитный датчик Микро – до 1,5 м
  • Защитная этикетка 4*4 см – до 1,1 м

Комплектация:

  • Антенна-передатчик
  • Антенна-приёмник
  • Блок питания

Возможны конфигурации из 3-х и более антенн (для защиты широких входов)


Де купити Triumph Shadow?
Антикрадіжні системи відносяться до дуже складного і унікального товару і тому Ми рекомендуємо купувати його тільки в спеціалізованому магазині, до категорії яких відноситься і наш інтернет-магазин. Triumph Shadow як і будь-яке інше обладнання із категорії Антикрадіжні системи призначене в кінцевому результаті запобігати крадіжці на торгових точках. Особливо актуально застосування протикрадіжного обладнання в супермаркетах, гіпермаркетах і інших великих приміщеннях де тяжко спостерігати за діями кожного із клієнтів. На сьогоднішні використання протикрадіжної техніки набуває все більшої і більшої популярності, в чому в принципі не дивно, адже уже за досить короткий час покупка подібного обладнання себе повністю окупить. Торгова марка Antikragka зарекомендовало себе уже на протязв багатьох років як надійна компанія що випускає в світ тільки якісне обладнання і з обладнанням Triumph Shadow вона теж постаралась на славу.
Купити Triumph Shadow ви можете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі і в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Triumph Shadow в нашому інтернет-магазині якщо не найнижча, то одна із самих низьких на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобовязання.

В широкому асортименті категорії Антикрадіжні системи Ви знайдете не тільки Triumph Shadow, але і інші прилади із цієї області, позволяющі повністю захистити свій бізнес від будь-якої крадіжки. Серед продукції Ви знайдете як бюджетні рішення для невеликих магазинів, так і більш дорожчі рішення для більш важливих об`єктів. Всеціло ми готові запропонувати протикрадіжну систему будь-якої складності і цінового діапазону.

Якщо наданої на нашому сайті інформації виявиться недостатньо і у Вас виникає яке небудь запитання ми з нетерпінням будем очікувати вашого дзвінка за номером телефону (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні спеціалісти в області Антикрадіжні системи с великим задоволенням і в повній мірі дадуть відповідь на будь-яке запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально потрібне під Ваші запити обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Triumph Shadow
  • Shadow
Виробник:
Робоча частота:
8.2 Мгц.
Матеріал:
алюміній
Колір :
світло-сірий
Наявність панелі для реклами:
є
Аналіз сигналу:
DSP (цифрова), SSC, ABNF
Вага:
6 кг
Живлення:
220В/50Гц., винесений блок живлення 24В
Комплектація:
антена-передавач, антена-приймач, блок живлення
Призначення:
для магазинів
Розміри:
1600 x 252 x 45 мм.
Тип тривожного сигналу:
звуковий
Ширина детекції етикетки 4x4 см (1 прохід):
до 1,1 м.
Ширина детекції зах. датчиків (1 прохід):
Ракушка 63 мм до 1,6 м; Мікро - до 1,5 м.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку