Антикрадіжні системи

Купити антикрадіжну систему

Убезпечити товар у своїх магазинах від крадіжки було зовсім не давно досить актуальною проблемою. Але сьогодні вирішити її можна і зробити це легко за допомогою покупки протикрадыжних систем. З появою протикрадыжного обладнання тепер зовсім не потрібно турбуватися про несанкціонований виніс товару.

Постає питання, які системи проти крадіжки бувають і як правильно вибрати протикрадіжну систему для свого магазину, супермаркету або будь-який іншиї торгової точки?

Протикрадіжні системи залежно від використаної технологи бувають двох типів: радіочастотні і акустомагнітні. Кожен з типів має свої переваги і недоліки в залежності від місць використання.

  • Радіочастотні антикрадіжні системи працюють на частоті 8,2 МГц і їх принцип роботи заснований на вимірюванні добротності коливального контуру стаціонарної рамки коли в полі його котушки вносять котушку коливального контуру мітки. Радіочастотні антикрадіжні системи є дешевшими і найбільш підходять для експлуатації в магазинах госптоварів і одягу.
  • Акустомагнітні антикрадіжні системи для своєї роботи використовують частоту 58 кГц і мають найвищий коефіцієнт спрацьовування - більше 95%. Але вони мають і недоліки пов`язані з високою вартістю на витратні матеріали, помітністю на товарі, відсутністю дешевих безконтактних деактиваторів. Але проте якщо справа не в грошах то купити акустомагнітні системи краще. Також антикрадіжні системи відрізняються за розмірами, матеріалу, кольором. Чим більше і якісніше матеріал тим ціна на протикрадіжні системи буде вища.

Протикрадіжні системи можуть складатися з багатьох компонентів: захисних датчиків і етикеток, знімачів, деактиваторів, лічильників відвідувачів, але головними компонентами є протикражні ворота або ще їх називають парою антен. Вони встановлюються як правило поруч з касами на відстані метра один від одного. Якщо не деактивувати мітку на товарі то при проходженні через такі ворота виникне оповіщення протикрадіжної системи про можливість крадіжки.

Якщо у Вас виникло бажання купити антикрадіжну систему для свого магазину чи супермаркету то зробити це можете відвідавши наш інтернет-магазин Magazun.com, де Вам допоможуть і підберуть обладнання точно під Ваші запити. Зробити замовлення можливе будь-яким зручним для Вас способом не виходячи з дому. Ціни на протикрадіжні системи дуже низькі так як ми працюємо без посередництва, а напряму з виробниками. Додатковою допомогою у виборі можуть послужити відгуки на антикрадіжні системи залишені нашими покупцями. На будь-які питання пов`язані з протикрадіжним обладнанням з радістю дадуть відповідь наші фахівці.