Аудіодомофони

510 грн
КОД: 15134
Товар на складі
Тип пристрою: аудіодомофон,
Тип домофона: аудіодомофон,
Кнопка управління замком: є,
Підкл. додат. трубки: до 2-х трубок,
Колір корпусу: сірий,
Спосіб управління: механічні кнопки,
Гучний зв`язок: немає

Аудіодомофони є найбільш сучасними і зручними системами захисту житла або офісного приміщення від сторонніх осіб. Сайт Magazun.com - ваш кращий постачальник захисних пристроїв в Україні, тому тут ви зможете вибрати аудіодомофон, який відповідатиме необхідним параметрам і ціні.

Що являє собою аудіо домофон?

Стандартний домофон складається з двох частин:

  • панелі виклику, розрахованої на одного або декількох абонентів;
  • і трубки, яка на вигляд нагадує телефонну, але має дещо інше призначення.

Панель виклику встановлюється із зовнішнього боку вхідних дверей, а трубка розташовується всередині приміщення. Два простих проведення з`єднують обидві частини аудіодомофона, що дозволяє подати сигнал аудіо від панелі і прийняти його за допомогою кнопки, розташованої на трубці.

Сигнал аудіодомофону - це мелодійний дзвінок, який виникає при натисканні кнопки і ознайомлює господаря помешкання про те, що до нього прийшов гість, і його необхідно впустити всередину.

Купити аудіодомофони від сайту Magazun.com

Наш сервіс представляє каталог аудіодомофонів від найвідоміших виробників: Commax, Kenwei, Huindai, Kocom та інших. Всі аудіодомофони, наявні у нас, можна придбати онлайн в Харків або Одесу, Київ чи Чернівці за допомогою натискання кнопки «купити».

Залежно від того, який рівень захисту вас цікавить, можна вибрати домофони з панелями різної міцності - від пластика до твердих металів.

Ціна на кожну позицію в каталозі повністю залежить від її моделі, рівня складності і функціональності. Якщо для вашого будинку в Києві підійде проста пластикова панель, то ви можете купити недорогий пристрій зі стандартним набором функцій. Для тих же, хто хоче максимально убезпечити своє житлове або офісне приміщення від стороннього втручання, в каталогах є більш оснащені моделі з більш високою ціною.

Замовлення і доставка аудіодомофонів

Ми реалізуємо продаж аудіодомофонів в усі регіони України. Ви можете перебувати в будь-якій точці країни, це не завадить вам зробити замовлення, купити і дочекатися доставки, яка відбувається в максимально короткі терміни. Наша політика така, що ми не вважаємо покупців своїми клієнтами, для нас кожен з вас - це партнер, і ми хочемо зробити умови співпраці максимально комфортними, тому, неважливо, перебуваєте ви в Києві чи в Харкові - ваш товар буде доставлений настільки швидко, наскільки це можливо, а ціна за товар і доставку здасться вам гідною. Це те, що наші партнери цінують в нас - безпека, якість і швидкість. Ви можете купити цікаву для вас продукцію, перебуваючи в Одесі, і ми з радістю оформимо замовлення і доставимо його до вас додому.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 510грн
  • 510грн
Виробник
Спосіб управління
Підкл. додат. трубки
Кнопка управління замком
Гучний зв`язок
Колір корпусу