Авто DVD плеєри

471 грн
КОД: 62635
Доступний
TV-тюнер: немає,
Підтримка мережі: немає,
Інтерфейси плеєра: USB / SD / MMC / SDHC,
Екран плеєра: без дисплею
554 грн
КОД: 72378
Доступний
Підтримка мережі: немає,
Інтерфейси плеєра: USB / SD / MMC / SDHC

DVD плеєри для автомобіля

У нашому інтернет-магазині продаються авто dvd плеєри у настільки широкому асортименті, що вам не складе труднощів вибрати повністю відповідну вашим вимогам модель. Провідні компанії-виробники світу пропонують вам свою продукцію, щоб ви могли скрасити довгу поїздку переглядом фільмів.

Автомобільні DVD користуються сьогодні великою популярністю у автовласників. Придбати його хочуть багато, адже часте простоювання в пробках на дорогах великих міст, маленькі діти на задньому сидінні, довга поїздка до моря, робота, що припускає очікування пасажирів (наприклад, водій таксі) - це досить вагомі причини, щоб встановити в автомобілі цей пристрій. До того ж вартість dvd для авто порівняно недорога (в залежності від обраної моделі). Але над питанням, яку з них придбати, слід добре подумати. Справа в тому, що сучасне обладнання для перегляду відео відрізняється широким функціональною різноманітністю. І від ваших побажань щодо доступних його функцій, буде залежати вирішення вищевказаного питання.

В першу чергу, купуючи авто dvd плеєри, слід вирішити, яким має бути ваш пристрій - вбудовуваним або переносним. Перший варіант встановлюється в автомобілі стаціонарно, і переглядати його можна тільки перебуваючи в салоні. А от другий - можна брати з собою куди завгодно, а значить, і переглядати його можна в будь-якому зручному для себе місці, навіть сидячи на лісовій галявині, куди ви відправилися на пікнік з сім`єю або друзями. Зверніть увагу на важливу перевагу стаціонарних моделей - вони мають більш широкі можливості по інсталяції в бортові системи автомобіля. Але є і мінус - власники таких пристроїв часто переживають, що позбавляються свого обладнання внаслідок протиправних дій сторонніх осіб, якщо залишати машину без нагляду.

Автомобільні DVD переносного типу не потрібно залишати в салоні, покидаючи машину на стоянці, їх можна взяти з собою, і вберегти від дій зловмисників. Однак автомобільного кінотеатру, як у випадку зі стаціонарними моделями, з них зробити не вийде.

Також слід подумати, яким повинен бути екран вашого dvd-програвача. Його розмір може становити 7-12 дюймів. Тут слід відразу згадати також про такі характеристики, як максимальний кут огляду, розширення, рівень яскравості і контрастності.

Вибираючи dvd в авто, врахуйте ще й таке питання, як сумісність відеоформатів. Буде прикро, якщо ви зможете переглянути лише половину улюблених дисків. Тому вибирайте моделі, які підтримують максимальну кількість форматів. А для тих, хто віддає перевагу максимальній функціональністі, створені моделі, що підтримують безліч додаткових функцій: підключення навушників, USB-кабелів, карт пам`яті, телефонів, підсилювачів, наявність ТБ/FM/AM -тюнера і т.д. Вирішіть, наскільки широкою має бути функціональність вашого двд-плеєра і вибирайте ту модель, яка відповідає всім вашим запитам. Якщо ж у вас виникли будь-які труднощі з підбором пристрою, наші менеджери завжди прийдуть до вас на допомогу у вирішенні цього питання.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 471грн
  • 554грн