Авто парктроніки

395 грн
КОД: 62647
Товар на складі
Загальна кількість датчиків: 4,
Колір датчиків: чорні
291 грн
КОД: 72387
Доступний
Загальна кількість датчиків: 4,
Колір датчиків: чорні
291 грн
КОД: 62648
Доступний
Загальна кількість датчиків: 4,
Колір датчиків: чорні
305 грн
КОД: 62646
Доступний
Загальна кількість датчиків: стрічковий,
Колір датчиків: чорні

Авто парктроник

Авто парктроник - це пристрій, що застосовується автомобілістами під час паркування. Він незамінний в умовах міста і суттєво знижує ризик аварії на авто під час руху по обмеженій території: якщо автомобіль використовує задній хід і при інших маневрах. На нашому сайті запропоновані найнижчі ціни, за якими можна купити в Україні, замовивши з будь-якого міста.

Як працює авто парктроник, його пристрій

Авто парктроник попереджає про можливу небезпеку за допомогою аудіо або світлового сигналізатора. На авто встановлюється датчик, що реагує на наближення небезпечного об'єкта. Також датчик уловлює і передає інформацію про відстань до об'єкту. На сайті можна підібрати і купити модель з потрібною кількістю чутливих елементів за низькою ціною. Замовлення оформляється в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях та інших містах України.

Головним елементом пристрою є електронний блок. Він контролює роботу всіх інших елементів, а також попереджає про можливий вихід з ладу всієї конструкції відповідним сигналом.

На задній і передній бампер кріпляться датчики, які працюють, використовуючи ультразвукові хвилі. Датчики являють собою випромінювачі УЗВ, при попаданні в радіус дії яких стороннього предмета, датчики сигналізують на центральний блок.

Стрічковий парктронік

У нас в каталозі ви можете вибрати і купити стрічковий парктронік на авто. Ми пропонуємо найбільш низьку ціну в Україні з оформленням замовлення і доставкою у всі міста України.

Пристрій стрічкового типу також кріпиться на задній і передній бампер, але являє собою інноваційну розробку. На авто кріпиться металізована електромагнітна стрічка, на яку передається сигнал з блоку управління. За заднім або переднім бампером утворюється випромінювання.

Переваги покупки у нас

Ми пропонуємо купити стрічковий і інші моделі парктроніків за найнижчими цінами на ринку України.

Оформляючи замовлення з Києва, Одеси, Дніпра, Львова, Харкова, Запоріжжя, Чернівців, покупці отримують товар у найкоротший термін. Професійні консультанти допоможуть підібрати потрбіний пристрій.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 291грн
  • 395грн
Виробник
Загальна кількість датчиків
Колір датчиків