Автоматичні вимикачі

44 грн
КОД: 81587
Товар на складі
Номінальний струм: 10А,
Кількість полюсів: 1
40 грн
КОД: 81588
Товар на складі
Номінальний струм: 16А,
Кількість полюсів: 1
40 грн
КОД: 81589
Товар на складі
Номінальний струм: 20А,
Кількість полюсів: 1

Автоматичні вимикачі

Автоматичні вимикачі електроланок

Автоматичні вимикачі електроланок використовують для відключення подачі електричного струму при короткому замиканні і перевантаженнях в електричній мережі, а також як вимикач.

автоматические выключатели

Умовні позначення автоматичних вимикачів

  • Розшифровка позначень маркування товару:
  • кількість полюсів (тумблерів) - 1P, 2P, 3P;
  • сила струму, з якою працює вимикач - 10А, 35А, 50А;
  • мінімальна сила струму, яка вважається перевантаженням - позначається в дужках (6кА). У разі перевищення цієї цифри відбувається відключення.

Модели выключателей электроцепей

Автоматичні вимикачі електроланок марки Титан спрацьовують при перевантаженні 6 кА. Кількість перемикачів - від 1 до 3. Сила струму - від 6А до 63А. Автомат монтують на DIN-рейку або монтажну панель.

Подібними характеристиками володіють автомати марки 220тм. Їх контакти виконані на основі срібла, що виключає залипання. Товщина подпружиненной біметалічної пластини - 1 мм. У поліамідних корпусі розташовані 6 точок скріплення проводів, монтується на DIN-рейку.

Автомати PL4 від фірми Eaton відключаються при 4,5кА, а CLS6 - 6кА. Висока герметичність класу IP20 виключає небезпеку потрапляння вологи всередину пристрою.

Всі вищевказані пристрої призначені для побутових потреб.

Оформлення замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує купити автоматичні вимикачі електроланок за доступною ціною. Здійснюємо доставку товару по Києву, Одесі, Харкову, Дніпру, Чернівцям, Львову, Сумам, Запоріжжю та іншим містам України.

Фильтры товаров
Виробник
Кількість полюсів
Тип виконання
Номінальний струм
Відключающая здатність