Автоматика для воріт Stagnoli

Автоматика для воріт Stagnoli

Купити автоматику для воріт Stagnoli

У нашому інтернет-магазині ви можете купити автоматику для воріт Stagnoli за цілком доступною ціною. Широкий асортимент, висока якість і довговічність - основні переваги продукції італійського виробника.

У товарній номенклатурі компанії кілька десятків комплектів автоматики для розпашних і відкатних воріт, що дозволяє покупцеві вибрати ту модель, яка повністю відповідає його запитам і потребам. Оптимальне співвідношення якості та ціни автоматики для воріт Stagnoli досягається за рахунок того, що компанія є одночасно і розробником і виробником представленої вашій увазі оснащення. Вже більше 30 років вона займає далеко не останні позиції на ринку СКУД, пропонуючи споживачеві продукцію, яка повністю відповідає сучасним нормам і стандартам якості.

Діяльність виробника ділиться на три основні напрямки:

  • виготовлення комплектуючих силових передавачів, необхідних для створення редукторів і механічних деталей;
  • розробка та випуск у продаж автоматики і аксесуарів для воріт будь-якого типу і призначення;
  • виготовлення оснащення для парковок різних масштабів та складності.

В асортименті компанії представлена повна лінійка автоматики для розсувних, повітряних, гаражних, секційних воріт, ролетів, систем контролю доступу, аксесуарів. Без яких неможливо виконати установку і настройку вищевказаних пристроїв.

Якщо вам необхідна автоматика для воріт Stagnoli, але ви не знаєте, на якій моделі зупинити свій вибір, або у вас виник якийсь інший питання, що стосується вибору, покупки, оплати, доставки товару, зверніться за допомогою до наших онлайн-консультантам. Зв`язатися з ними можна також за телефоном або будь-яким іншим зручним для вас способом (всі контактні дані вказані у відповідному розділі нашого сайту).

10408 грн
Stagnoli | Автоматика для воріт Stagnoli
КОД: 34496
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Stagnoli,
Тип воріт: розпашні,
Ширина стулки (max): 2,5 м.,
Вага стулки (max): 200 кг.
13140 грн
Stagnoli | Автоматика для воріт Stagnoli
КОД: 34497
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Stagnoli,
Тип воріт: відкатні,
Вага стулки (max): 500 кг.
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 10408грн
  • 13140грн
Тип воріт
Ширина стулки (max)
Вага стулки (max)
Вбудований контролер