Автоматика для воріт

Використовувана і в побутовому, і в промисловому призначення, автоматика для воріт є одним з кращих функціональних рішень для облаштування безпеки у дворі і гаражі. Зручна система захисту від несанкціонованого проникнення - комплект автоматики того чи іншого типу встановлюється в залежності від локації, масштабів території і цільового призначення.

Якою буває автоматика для воріт?

Без зайвої необхідності механічних рухів, за допомогою пульта дистанційного керування електропривод відкриває ворота в залежності від типу конструкції: на сьогоднішній день найбільш ходовими є пристрої, що використовуються для секційних конструкцій (Faac), для відкатних воріт (Genius), а також для розпашних, наприклад, Nice, Came, BFT.

Як правило, в більшості випадків комплект автоматики складається з таких позицій, як: електропривод (2 шт.), Плата основного механізму, пульти дистанційного керування розпашним пристроєм, сигнальний світловий маячок, кілька фотоелементів.

Розсувні ворота з автоматикою можуть бути виконані виходячи з стилістичних особливостей екстер`єру, а також, безпосередньо, цільового призначення такого захисного огородження. Якщо автоматика для воріт встановлюється для домашнього побутового використання, тут важливо враховувати і той фактор, чи підходить вона для забору в функціональному та естетичному плані. Велика увага приділяється матеріалу вироби, покриття поверхні і його кольором.

Автоматика для воріт: популярні марки в Україні

Популярні в Україні огорожі для гаража і для забору - розсувні ворота з автоматикою. У нашому інтернет-магазині представлені вироби провідних світових виробників: італійських (Faac, Proteco, Сomunello, Nice, Came, BFT), німецьких (Genius), східно-азіатських компаній (Stagnoi, Weilai). Крім цього, ми можемо замовити також і ворота російського виробника Дорхан.

Автоматика для воріт, які бувають ціни?

Ціна на автоматичні перекриття для секційних пристроїв, для відкатних з пультовим управлінням, для розпашних воріт може коливатися в Києві в межах від 3 до 15 тисяч гривень, в залежності від потужності механізму, технічних параметрів (довжини, ширини), а також місця установки . Таким чином, для організації «домашньої» і промислової безпеки можна купити, як бюджетні вироби, так і більш дорогі варіанти.

В інтернет-магазині товарів для створення безпеки і комфорту можна замовити і купити розсувні ворота з автоматикою за привабливими цінами, і з гарантією якості від іменитого виробника на термін від 12 до 36 місяців (Proteco, Сomunello, Stagnoi, Weilai, Дорхан).

Доставка виробів нашою кур`єрською службою здійснюється, як в Києві, так і в Україні протягом кількох робочих днів. Якісна робота по установці конструкції, а також запуск в роботу.

Крім цього, служба відповідальних менеджерів в Києві завжди допоможе визначити відповідний тип і модель воріт, виходячи з потреб замовника. А поки що - придивляйтеся до наших каталогів!

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 99грн
  • 85243грн
Виробник
Тип воріт
Ширина стулки (max)
    Більше
Вага стулки (max)
    Більше
Вбудований контролер
Клас захисту
Потужність