Автопідігрів

979 грн
КОД: 65458
Доступний
Призначення: для сидінь,
Тип монтажу: на одне сидіння,
Форма установки: вбудовуються
700 грн
КОД: 65451
Доступний
Призначення: для сидінь,
Тип монтажу: на одне сидіння,
Форма установки: вбудовуються
1055 грн
КОД: 65456
Доступний
Призначення: для сидінь,
Тип монтажу: на одне сидіння,
Форма установки: вбудовуються

Підігрів сидінь для авто

У холодну пору року, коли температура істотно знижується, важливо подбати про підігрів автомобільних сидінь. Вбудований обігрівач не тільки зробить поїздку комфортною, але і збереже здоров'я водія.

Підігрів здійснюється від бортової мережі машини. За 1 - 2 хвилини вбудований обігрівач підігріває сидіння. Температура зберігається протягом тривалого часу.

Підігрів сидінь для автомобіля оснащений зручним виносним пультом, за допомогою якого ви зможете відрегулювати температуру: це дуже зручно, особливо коли водій знаходиться в дорозі.

Як вибрати підігрів для сидінь?

На автомобільному ринку представлений широкий асортимент накидок і чохлів, що володіють функцією підігріву. Однак далеко не всі моделі є повністю безпечними, а також здатними зберегти ергономічність салону. На нашому сайті представлені тільки сучасні моделі, які встигли добре зарекомендувати себе серед водіїв.

Якщо ви хочете купити підігрів для сидінь, необхідно розглянути такі характеристики:

  • Мати розміром від 27 × 46 см підігрівають не тільки спинку або сидінь, а все крісло, що робить поїздку максимально комфортною.
  • Моделі вбудованого підігріву акуратно підшиваються під сидіння, що дає можливість зберегти ергономіку салону.
  • Якісні мати повинні бути виготовлені з вуглецевого волокна: цей матеріал є якісним і відрізняється тривалим терміном служби.
  • Якщо ви бажаєте знайти дійсно якісний підігрів сидінь, важливо звертати увагу не тільки на ціну, але і на характеристики. Комплект допоможе зберегти здоров'я, а також стане незамінним в зимовий період.

Підігрів для сидінь в Magazun.com

Наш інтернет-магазин надає широкий вибір автомобільних товарів для любителів і професіоналів, а також підбирає для реалізації кращі моделі. На сайті ви зможете знайти аксесуари, комплектуючі, вмонтовані системи, які зроблять поїздку максимально комфортною.

Крім основних «плюсів» співпраці, ми пропонуємо такі послуги:

  • Швидка доставка в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжя, а також в інших містах України.
  • Офіс в Чернівцях, який ви завжди зможете відвідати.
  • На всі підігріви для сидінь є сертифікати і гарантії.
  • Знижки та приємні бонуси для постійних клієнтів.
  • Лояльні умови співпраці для оптових покупців.

Також ми надаємо безкоштовну консультацію 24/7: фахівці дадуть відповідь питання і допоможуть вибрати кращий підігрів для сидінь.