Батареї Delta, Eaton

Батареї Delta, Eaton

Зовнішні акумуляторні батареї Delta, Eaton призначені для збільшення ємності джерел безперебійного живлення (ДБЖ) відповідних виробників. Для цього вони в якості додаткових зовнішніх акумуляторів приєднуються до основного блоку ДБЖ, до виходу якого підключені критичні споживачі. Це можуть бути сервери, системи відеоспостереження та сигналізації, а також інше мережеве обладнання. ДБЖ не тільки забезпечують подачу електроживлення при зникненні основної мережі, але також згладжують перепади напруги при відключенні і повторному включенні мережі 220 В. Використання додаткових зовнішніх батарей для джерела безперебійного живлення покращує електричні параметри внутрішньої електромережі та дозволяє перечікувати більш тривалі осідання напруги.

Про виробника батарей Delta, Eaton

Обидві компанії - Delta Electronics і Eaton Corporation - відносяться до світових лідерів з виробництва систем і пристроїв для генерування електроенергії і забезпечення безперебійного електроживлення. Серед іншого, вони випускають широкий спектр однофазних і трифазних ДБЖ побутового, офісного та промислового призначення. Виробники передбачають можливість простого модульного нарощування конфігурації системи резервного електроживлення за рахунок підключення додаткових пристроїв і зовнішніх батарей Delta, Eaton. Рішення, що поставляються на ринок під даними брендами, засновані на всебічних наукових дослідженнях, тому враховують, крім технічних вимог, ергономічні аспекти роботи з таким обладнанням.

Що ми пропонуємо?

Батареї Delta, Eaton користуються високим попитом в Україні, що зумовлено популярністю ДБЖ цих виробників в нашій країні. В даному інтернет-магазині ви можете купити додаткові зовнішні акумулятори, що відрізняються коротким часом підзарядки і високим ККД. Якщо у вас вже використовується система резервного живлення, побудована на ДБЖ цих світових брендів, не пропустіть можливість підвищити її ефективність. Однак таке конфігурація слід довірити професіоналам. Ви можете повністю покластися в цьому питанні на наших кваліфікованих консультантів. В онлайн-каталозі представлені акумулятори різної ємності і конструктивного виконання. Будь-яка представлена на сайті позиція може бути протягом 1-2 днів відвантажена кур'єрською службою в Київ, Харків, Львів чи будь-яке інше місто України. Ми запропонуємо спеціальні ціни для оптових покупців і компаній-інтеграторів. На усі товари виробник надає гарантію на 12 місяців. Оплата здійснюється після перевірки працездатності. Товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів з моменту отримання.

Немає ціни
Eaton | Батареї Delta, Eaton
КОД: 33030
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Eaton,
Тип комплектуючого: батарея
17855 грн
Delta | Батареї Delta, Eaton
КОД: 22645
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Delta
266090 грн
Eaton | Батареї Delta, Eaton
КОД: 22714
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Eaton,
Вага: 18,5 кг,
Тип комплектуючого: батарея
420935 грн
Eaton | Батареї Delta, Eaton
КОД: 22716
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Eaton,
Вага: 50 кг,
Тип комплектуючого: батарея
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 0грн
  • 420935грн
Виробник