Батарейки

Для чого купувати батарейки ?

Дуже часто буває так, що в нашому житті виникають проблеми з батарейками, ми не знаємо, чому вони працюють значно менше того часу, на який розраховані, або недостатньо можуть утримувати напруги. А ще батарейки можуть зіпсувати апаратуру, тому що просто вони потекли. І, звичайно ж, винних ми шукаємо десь на стороні, навіть не підозрюючи, що винні в цьому самі. Адже цілком імовірно, що занадто стрімкий вихід батарейки з ладу був продиктований нашим невірним вибором, тому що ми навіть не підозрювали про те, що вони мають свої особливості.

Сучасні елементи живлення розділені на категорії: літієві, срібно-цинкові, ртутно-цинкові, повітряно-цинкові, лужні та сольові. Також батарейки можуть ділитися за типами, яких дуже багато. Серед побутових джерел живлення особливу популярність завоювали лужні та сольові батарейки (ціною вони дещо відрізняються між собою). Якщо ви тримаєте в руках джерело живлення з пластмасовим обідком навколо позитивного висновку - значить перед вами сольові батарейки.

По конструкції сольові джерела живлення набагато простіші лужних. Найпростіші мають низький рівень захисту від протікання елекролітів, оскільки їх корпус загерметизований недостатньо. Додатковий корпус мають модифіковані корпуса сольових батарей.

Лужні елементи живлення мають більш складні конструкції, тому що їх внутрішній склад повністю загерметизований. Але і ціна на батарейки такої якості набагато дорожче.

Якщо вам потрібно купити батарейки, то ви можете скористатися послугами нашого сайту Magazun.com, на сторінках якого представлений найширший асортимент даної продукції. Ви знайдете тут практично всі джерела живлення, що зустрічаються на вітчизняному ринку. З відгуками на батарейки можна ознайомитися, переглянувши окрему вкладку.

Також ви можете замовити батарейки для відеокамер спостереження он-лайн. Даний спосіб покупки дозволить вам, не виходячи з дому, зробити покупку, і отримати її в самі стислі терміни. Професійна консультація наших продавців допоможе вам придбати батарейки саме ті, які вам необхідні.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 2грн
  • 1238грн
Виробник
Тип
Типорозмір
Номінальна напруга
    Більше
Електрохімічна система
Кількість в упаковці