Безкорпусні відеокамери

Безкорпусні відеокамери

Купити безкорпусні відеокамери

- це камери, які кріпляться до друкованої плати, що не має захисту від впливу навколишнього середовища. Зазвичай, такі пристрої використовують при установці в приміщеннях, опалювальних і сухих, але, при використанні спеціальних герметичних кожухів, безкорпусні відеокамери можна встановлювати і на вулиці без будь-якої шкоди для них.

Дуже часто такі камери використовуються для пристрою прихованої системи відеоспостереження, вбудовуючи камери без корпуса в предмети інтер`єру. Крім того, для них випускають спеціальні декоративні корпуса, що актуально в тому випадку, якщо питання збереження зовнішнього вигляду приміщення в пріоритеті.

Зазначимо, що модульні відеокамери є більш доступними за ціною, і не менш функціональними рішеннями створення візуальної системи безпеки, ніж інші відеокамери. Їх можна назвати міні-об`єктивами, встановленими в друковану плату.

Безкорпусні відеокамери мають особливу конструкцію, яка в сукупності з їх невеликими розмірами, дозволяє вбудовувати ці пристрої не тільки в двері або стіни приміщення, де ведеться спостереження, але навіть в корпуси інших приладів, наприклад, телевізорів, годинників і т.д.

Часто вони встановлюються в домофонні системи. Це дозволяє власникові побачити, хто до нього прийшов, не ввидаваючи своєї присутності. Також камери в домофонах фіксують - хто і коли підходив до під`їзду.

Переваги безкорпусних відеокамер: невеликі розміри, невисока ціна, досить висока якість зображення, широка область використання, можливість організації прихованого відеоспостереження, наявність власних аудіоканалів (у деяких моделей). Недоліків у цих пристроїв практично немає. Хіба що - низький ступінь захищеності від зовнішніх впливів, що легко усувається застосуванням спеціальних кожухів або корпусів. У нас ви знайдете обладнання тільки від найкращих виробників: AtisOltecTesla та інших.

Загальні характеристики безкорпусних відеокамер. Зазвичай вони мають матрицю 1/3 дюйми, роздільну здатність 380-420 ТВЛ, кут огляду 60-90 градусів в горизонтальній площині, світлочутливість 0,1-0,5 люкс (в залежності від моделі). Безкорпусні відеокамери можуть бути, як чорно-білими, так і кольоровими, з об`єктивами класичного типу, або об`єктивами-зіницями діаметром приблизно 1,6 мм.

Звертайтеся до нас по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом, і менеджери Magazun.com із задоволення дадуть відповідь на будь-які питання по безкорпусних відеокамерах!

293 грн
Atis | Безкорпусні відеокамери
КОД: 17698
Доступний, доставка 1-2 дні
Розширення, (колір): 420 ТВЛ,
Чутливість (кол./чб.): 0 люкс (ІЧ вкл.) - висока,
ІЧ підсвітка: немає,
Фокусна відстань (мм): 3.6 мм
477 грн
Atis | Безкорпусні відеокамери
КОД: 37675
Доступний, доставка 1-2 дні
Розширення, (колір): 800 ТВЛ,
Чутливість (кол./чб.): 0,001 - дуже висока,
ІЧ підсвітка: немає,
Фокусна відстань (мм): 3.6 мм
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 293грн
  • 477грн
Виробник
Розширення, (колір)
Об`єктив
Екранне меню (OSD)