Бездротові відеокамери

Бездротові відеокамери

Безпровідні відеокамери KINGWAVE

Безпровідні камери давно стали звичними пристроями, коли існує необхідність організувати ефективну систему відеоспостереження, як звичайного, так і прихованого типу. Безпровідним камерам KINGWAVE не дарма дісталося в цьому сегменті ринку одна з лідируючих позицій. Висока якість виготовлення, відмінний функціонал і доступна ціна на камери KINGWAVE - основні їхні переваги перед конкурентними «пристроями».

Принцип дії безпровідних камер полягає в тому, що самі вони нічого не записують, а тільки передають відеосигнал на приймальний пристрій, який підключається, раніше до відеомагнітофона (запис на відеокасети), а зараз до комп`ютера, і записується на жорсткий диск або знімний ристрій зберігання. Додаткові функції - датчик руху, наявність ІК-підсвічування, підтримка мережевих протоколів, запис на SD-карту і т.д. - Це те, чому більшість клієнтів робить вибір на їх користь.

Безпровідні камери відеоспостереження KINGWAVE, відгуки про які ви завжди зможете прочитати на нашому сайті, призначаються для того, щоб передати отримане ними в процесі спостереження зображення, а також звук, на відстань, яка зазвичай позначена в характеристиках кожного окремого пристрою. З їх допомогою відеоспостереження сьогодні можна організовувати навіть в тих місцях, де абсолютно немає можливості провести кабельну мережу. Крім того, вони є оптимальним рішенням у тих приміщеннях, де був недавно зроблений дорогий ремонт, і руйнувати стіни для прокладки кабелів більш ніж не бажано.

Те, що безпровідні камери KINGWAVE прекрасно можуть взаємодіяти з провідним обладнанням, дозволяє заощадити не тільки гроші, але також час і трудовитрати власника системи відеоспостереження.

На цій сторінці увазі покупців представлено обладнання високого рівня якості, надійності і довговічності. Якщо вам необхідно купити безпровідні відеокамери, KINGWAVE - це найбільш оптимальний варіант в більшості випадків. Пояснити це просто - вищеописані переваги, доповнені доступною ціною, чи це не те, що бажає отримати кожен покупець? Якщо інформації по безпровідних відеокамерах KINGWAVE (відгуки, ціна, характеристики і т.д.) вам буде недостатньо, то просто зателефонуйте за вказаним в розділі «Контакти» телефоном менеджерам Magazun.com (або зв`яжіться з ними будь-яким іншим зручним для вас способом) і отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

У цій категорії немає товарів