Безпровідний відеонагляд

Безпровідний відеонагляд

Безпровідний відеонагляд

Відеоспостереження міцно влаштувалося в нашому житті, ставши важливим елементом систем безпеки. Причини цьому прості і зрозумілі: можливість оперативного прийняття необхідних заходів за рахунок можливості бачити обстановку в режимі реального часу.

Системи безпровідного відеоспостереження вже встигли довести ефективність свого застосування, ставши важливим інструментом оперативного контролю безпеки на самих різних об`єктах: від величезних площ промислових підприємств до невеликих за розмірами заміських ділянок, дач.
Сьогодні системи безпровідного спостереження застосовуються:

  • - Для охорони промислових об`єктів: заводів, цехів, а також офісів.
  • - Для спостереження за громадською безпекою: площі, магістралі.
  • - У сфері торгівлі: гіпер-, супермаркети, магазини, ювелірні салони.
  • - Для охорони приватних об`єктів: квартири, будинки, заміські ділянки.
  • - У транспортній сфері: магістралі, траси, автобани, автостоянки, жд-вокзали і т.д.

Крім того, замовляти системи безпровідного відеоспостереження все частіше стали і для медичних цілей. Тут йде мова про спостереження за хворими, контроль безпеки в медустановах, можливість проведення віддаленої діагностики.
Переваги систем безпровідного відеоспостереження (ціни, зручність використання, надійність і т.д.) очевидні і не вимагають доказів. У першу чергу, це зручність створення самої охоронної системи. На відміну від аналогового відеоспостереження тут не потрібно суворе дотримання створеного проекту, оскільки немає необхідності в прокладанні «кілометрових» кабельних інфраструктур, не потрібно кардинальна зміна проекту, якщо з`являється необхідність розширення території, що охороняється. Для систем безпровідного відеоспостереження все це не є проблемою, оскільки додавання нових або переміщення вже встановлених відеокамер здійснюється швидко і легко.

Крім того з`являється можливість створення мобільного центру, звідки буде проводитися відеоспостереження, який може приймати сигнали відразу з декількох відеокамер і здійснювати управління ними. Крім того, він може стати резервним центром управління системою відеоспостереження. У нас ви можете купити безпровідний відеонагляд від кращих виробників: LuxTecsarDanrou та багатьох інших. 

Менеджери Magazun.com, маючи великий досвід роботи в сфері організації систем безпровідного відеоспостереження, завжди зможуть підказати покупцям, які позиції з каталогу максимально підійдуть для створення на його об`єкті охоронної системи спостереження. Великий асортимент товарів - це гарантія того, що ви не підете з нашого сайту з порожніми руками, адже ми завжди зможемо запропонувати вам той з них, в якому ви потребуєтеся на даний момент найбільше.

1887 грн
Lux | Радіокомплекти
КОД: 72399
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип беспровід. технології: цифрова,
Дальність відеосигналу: 1000 м,
Кодування: є
2516 грн
Lux | Радіокомплекти
КОД: 72400
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип беспровід. технології: цифрова,
Дальність відеосигналу: 800 м,
Кодування: є
Ціна
грн  –  грн
  • 1887грн
  • 2516грн
Виробник
Тип беспровід. технології
Дальність відеосигналу
Кодування
Відеореєстратор в комплекті
Монітор в комплекті