Біометрія

Біометрія

Біометричні системи

До складу сучасного обладнання для систем ведення спостереження входять біометричні системи управління доступом. Такий прилад застосовують для того, щоб ідентифікувати біометрію, що є індивідуальною для кожної людини, наприклад, оболонка ока або відбитки пальців. Використання біометричного устаткування дозволяє збільшити рівень безпеки, причому, значно, на відміну від застосування паролів або ключів. Найчастіше в цих цілях використовують відбиток людського пальця.

Перш ніж купити біометричне обладнання, необхідно ознайомиться з його основними характеристиками:

  • Контролювання і керування доступу. Здійснюється через сканування відбитка, тому зайти в приміщення може тільки той відвідувач, чиї дані були внесені в журнал відвідувань. Ця функція захищає об`єкт від проникнення сторонніх, у разі спроби не санкціоновано потрапити на охоронюваний об`єкт, система подає тривожний сигнал.
  • Технологія обліку робочого періоду співробітників. Ця функція дозволяє вести табель робочого часу, реєструвати прихід і відхід працівника, вести базу даних співробітників.
  • Забезпечення безпеки на території об`єкта.

Біометричні системи це майбутнє безпеки. Вже тепер вони активно використовуються біля входу на найважливіших об`єктах, таких як банки, військові установи, секретні організації і т.д. Рідше вони використовуються для охорони приватних об`єктів. Якщо встановити біометричний термінал біля входу в приміщення або об`єкт двері такої будівлі повинні бути обладнані електро замком, який відкривається при подачі сигналу з біометричного контролера. Для передачі такого сигналу кращим вибором буде сигнальний кабель. Такі системи також можуть бути спочатку оснащені замком.

Замовити біометричне обладнання ви зможете в нашому інтернет-магазині, заповнивши онлайн заявку або зв`язавшись по телефону з нашими співробітниками. Висококваліфіковані продавці завжди готові допомогти вам підібрати необхідну модель і провести повну консультацію про продукцію. Ціна біометричного устаткування залежить від його комплектації, тому спочатку необхідно визначити в яких цілях, і якого об`єкта ви будете його застосовувати. З додатковими характеристиками і відгуками покупців ви також зможете ознайомитися у відповідному розділі сайту.

Ціна
грн  –  грн
  • 4939грн
  • 6213грн