Блоки диспетчерського контролю

Блоки диспетчерського контролю

Системи диспетчерського контролю

створюють автоматизовані системи збору і обробки інформації, дозволяють управляти віддаленими об`єктами і забезпечують диспетчерський зв`язок по не комутованій двопроводній лінії зв`язку. Основа такої системи складається з пульта диспетчера і блоку диспетчерського контролю.

Пульт встановлюється на території пункту, а блок - на контрольованих об`єктах, щоб забезпечити надійну взаємодію з обслуговуючими точками. Функція пульта диспетчера полягає в управлінні роботою системою, зборі, обробці та зберіганні інформації, що надходить, а також у забезпеченні взаємних дій з диспетчером або контролером. Блок диспетчерського контролю дозволяє збирати інформації від датчиків, управляти об`єктами телекерування, приймати виклики від переговорних пристроїв, комутувати канали диспетчерського зв`язку.

Системи диспетчеризації випускаються двох видів - централізовані і автономні. Централізовані системи являють собою багаторівневі і структурно розвинені системи, які призначаються для диспетчеризації об`єкта чи групи об`єктів, дозволяючи обслуговувати більше 64 точок. Автономні системи за своїми функціями майже такі ж як і ЦС, тільки вони можуть обслужити до 64 точок.

Крім того існують і автономні одно рівневі системи диспетчеризації, які утворюють поєднаний ДП-КП як в одному, так і в суміжних приміщеннях. І в усіх цих системах блок диспетчерського контролю відіграє дуже важливу роль. Вона полягає в забезпеченні більш надійного захисту приміщення / території від несанкціонованого проникнення.

Якщо ви вирішили придбати блок диспетчерського контролю, але не можете визначитися, який саме його тип вам потрібен, допомога професійних менеджерів, які працюють в магазині Magazun.com, допоможе вам визначитися і зробити правильний вибір. Слід зазначити, що у нас існує можливість здійснення покупки в режимі он-лайн. На всю продукцію, надану нашим магазином, поширюється гарантія, а доставка замовлення блоку диспетчерського контролю, так само як і іншого товару здійснюється в самі стислі терміни. Можна ознайомитися з цінами або відгуками на блоки диспетчерського контролю на сторінках нашого сайту.

1841 грн
Vizit | Блоки диспетчерського контролю
КОД: 23208
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Vizit,
Гарантія: 12 мес.,
Робоча температура: +1...+45 °С,
Колір корпусу: белый
4558 грн
Kocom | Блоки диспетчерського контролю
КОД: 35795
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Kocom,
Гарантія: 12 мес.,
Робоча температура: 0...+50 °С,
Спосіб управління: механические кнопки
Немає ціни
Немає у наявності
Vizit | Блоки диспетчерського контролю
КОД: 12013
Немає в наявності
Виробник: Vizit,
Гарантія: 12 мес.,
Робоча температура: +1...+40 °С,
Колір корпусу: черный + зеленый,
Спосіб управління: механические кнопки,
Розміри (мм): 145 х 220 х 75 мм
Мы также продаем
Цена
грн  –  грн
  • 0грн
  • 4558грн
Виробник