Блоки живлення для домофонів

Блоки живлення домофона

Живлення для домофонів

Будь домофонная система працює від штатного джерела живлення, від самої звичайної електромережі змінного струму. Однак бувають моменти, коли електрика відключається з тієї чи іншої причини. І в цьому випадку необхідно вирішити питання про резервне джерело живлення для уникнення неприємних ситуацій, коли зловмисники, скориставшись тимчасовими перебоями в енергоживленні, проникнуть у приміщення.

Блоки живлення домофону - це можливість забезпечити домофонній системі необхідне електроживлення протягом певного часу, коли основне джерело живлення вимкнено. Резервні пристрої дозволяють утримувати ситуацію під контролем, адже двері залишатимуться закритими для сторонніх, а домофон на вході буде функціонувати без перебоїв.

Коли встановлені резервні блоки живлення для викличних панелей, ви можете не переживати про те, що поки вас не буде на місці (вдома або в офісі), хтось відключить електроживлення і проникне в приміщення. Адже навіть якщо відключити домофон від електромережі, то дістатися до блоку живлення не вдасться, оскільки він знаходиться всередині. А це означає, що двері буде відкриватися тільки після натиснення відповідної кнопки на приймаючій дзвінок панелі, або після того, як буде використаний електромагнітний ключ власника.

Коли ви будете вибирати домофонні блоки живлення, зверніть увагу, щоб дотримувалося дві головні умови, від яких може залежати навіть життя людини. Резервне джерело живлення повинно заряджатися автоматично. Також автоматично повинен здійснюватися перехід з основного джерела живлення на додатковий. Це дозволить забезпечувати безперебійну роботу домофону у будь-який час дня і ночі, в будь-який час року, за будь-яких, навіть екстремальних ситуацій.

Блоки живлення домофону можуть працювати без підзарядки різноманітну кількість часу. Мінімум зазвичай становить 2 години. Однак цей показник буде залежати від характеристик тієї чи іншої моделі БП. Теж саме стосується і температурного режиму роботи пристрою. Стандартні робочі температури знаходяться в межах -20 ... +40 градусів С, але є моделі більш стійкі до низьких і високих температур (-35 ... +50 градусів С відповідно). Деякі БП оснащуються захисними корпусами з рівнем захисту IP67 і мають інші додаткові функції.

Вибір електронних пристроїв часто нелегкий для новачка, тому якщо ви вирішили купити блоки живлення для викличних панелей, але з`явилися які-небудь питання щодо особливостей їх експлуатації і т.д., то зверніться до наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи, вони проведуть для вас детальну консультацію, допомагаючи визначитися з покупкою.

590 грн
Commax | Блоки живлення домофона
КОД: 11683
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Commax,
Джерело живлення: 12V DC, 1А,
Тип пристрою: блок живлення,
Колір корпусу: мідний
916 грн 655 грн
Vizit | Блоки живлення домофона
КОД: 17414
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Vizit,
Тип пристрою: блок живлення,
Колір корпусу: сірий,
Розміри (мм): 165 x 90 x 60 мм
720 грн
Kenwei | Блоки живлення домофона
КОД: 39135
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Kenwei,
Тип пристрою: блок питания
1000 грн 923 грн
Vizit | Блоки живлення домофона
КОД: 23211
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Vizit,
Тип пристрою: блок живлення,
Колір корпусу: сірий
1715 грн
NeoLight | Блоки живлення домофона
КОД: 48067
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: NeoLight,
Тип пристрою: блок питания
1769 грн 1729 грн
BAS-IP | Блоки живлення домофона
КОД: 22909
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: BAS-IP,
Тип пристрою: блок живлення
2079 грн 1820 грн
BAS-IP | Блоки живлення домофона
КОД: 22920
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: BAS-IP,
Тип пристрою: блок живлення
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 590грн
  • 1820грн
Виробник


ТОП 5 ТОП 5