Блоки живлення для домофонів

638 грн
КОД: 11683
Доступний
Виробник: Commax,
Джерело живлення: 12V DC, 1А,
Тип пристрою: блок живлення,
Колір корпусу: мідний
638 грн
КОД: 18325
Доступний
Виробник: Commax,
Джерело живлення: 12V DC / 2A,
Тип пристрою: блок живлення,
Колір корпусу: чорний
1820 грн
КОД: 22909
Доступний
Виробник: BAS-IP,
Тип пристрою: блок живлення
1659 грн
КОД: 22920
Доступний
Виробник: BAS-IP,
Тип пристрою: блок живлення
1503 грн
КОД: 48067
Доступний
Виробник: NeoLight,
Тип пристрою: блок живлення
1825 грн
КОД: 77378
Доступний
Виробник: Tantos,
Джерело живлення: 36V DC,
Тип пристрою: блок живлення

Живлення для домофонів

Будь домофонная система працює від штатного джерела живлення, від самої звичайної електромережі змінного струму. Однак бувають моменти, коли електрика відключається з тієї чи іншої причини. І в цьому випадку необхідно вирішити питання про резервне джерело живлення для уникнення неприємних ситуацій, коли зловмисники, скориставшись тимчасовими перебоями в енергоживленні, проникнуть у приміщення.

Блоки живлення домофону - це можливість забезпечити домофонній системі необхідне електроживлення протягом певного часу, коли основне джерело живлення вимкнено. Резервні пристрої дозволяють утримувати ситуацію під контролем, адже двері залишатимуться закритими для сторонніх, а домофон на вході буде функціонувати без перебоїв.

Коли встановлені резервні блоки живлення для викличних панелей, ви можете не переживати про те, що поки вас не буде на місці (вдома або в офісі), хтось відключить електроживлення і проникне в приміщення. Адже навіть якщо відключити домофон від електромережі, то дістатися до блоку живлення не вдасться, оскільки він знаходиться всередині. А це означає, що двері буде відкриватися тільки після натиснення відповідної кнопки на приймаючій дзвінок панелі, або після того, як буде використаний електромагнітний ключ власника.

Коли ви будете вибирати домофонні блоки живлення, зверніть увагу, щоб дотримувалося дві головні умови, від яких може залежати навіть життя людини. Резервне джерело живлення повинно заряджатися автоматично. Також автоматично повинен здійснюватися перехід з основного джерела живлення на додатковий. Це дозволить забезпечувати безперебійну роботу домофону у будь-який час дня і ночі, в будь-який час року, за будь-яких, навіть екстремальних ситуацій.

Блоки живлення домофону можуть працювати без підзарядки різноманітну кількість часу. Мінімум зазвичай становить 2 години. Однак цей показник буде залежати від характеристик тієї чи іншої моделі БП. Теж саме стосується і температурного режиму роботи пристрою. Стандартні робочі температури знаходяться в межах -20 ... +40 градусів С, але є моделі більш стійкі до низьких і високих температур (-35 ... +50 градусів С відповідно). Деякі БП оснащуються захисними корпусами з рівнем захисту IP67 і мають інші додаткові функції.

Вибір електронних пристроїв часто нелегкий для новачка, тому якщо ви вирішили купити блоки живлення для викличних панелей, але з`явилися які-небудь питання щодо особливостей їх експлуатації і т.д., то зверніться до наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи, вони проведуть для вас детальну консультацію, допомагаючи визначитися з покупкою.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 638грн
  • 1825грн
Виробник