Блоки розширення домофонів

1040 грн
КОД: 69391
Доступний
Виробник: Dahua,
Тип пристрою: блок розширення
2240 грн
КОД: 79741
Доступний
Виробник: Slinex,
Тип пристрою: блок розширення
1326 грн
КОД: 80455
Доступний
Виробник: Commax,
Тип пристрою: блок розширення
1428 грн
КОД: 80456
Доступний
Виробник: Commax,
Тип пристрою: блок розширення
1199 грн
КОД: 80457
Доступний
Виробник: Commax,
Тип пристрою: блок розширення
1188 грн
КОД: 91903
Доступний
Виробник: HikVision,
Тип пристрою: блок розширення

Блоки розширення для домофонів

Чи буває так, що кнопок на панелі виклику не вистачає на всіх підключених абонентів? Рідко, але такі ситуації трапляються, наприклад, коли домофонная мережа була розрахована на певну кількість підключених абонентів, а постала необхідність підключити до неї ще кілька домофонів.

Допомогти в цій ситуації можуть блоки розширення для домофонних систем. Яким чином, це можливо, ви зрозумієте відразу ж, як тільки подивіться на фотографії цих пристроїв в нашому каталозі. Наприклад, у нас є блок розширення на 24 абонента для викличних панелей певної марки. На передній панелі цього пристрою знаходиться якраз 24 кнопки виклику.

Звичайно, можна спробувати розширити домофонну систему іншим способом, наприклад, за рахунок підключення до одного монітора декількох викличних панелей. Цей спосіб раніше використовувався досить широко. Однак це не означає, що він дійсно зручний. Ми можемо сміливо стверджувати, що блок розширення для викличних панелей - більш зручний і простий у виконанні спосіб розгалуження домофонної мережі. Це вже підтверджено практикою, тепер у цьому ви можете переконатися особисто. А ми можемо допомогти вам не тільки порадою, а й ділом, взявши на себе установку та підключення цього пристрою.

Ми можемо сміливо говорити про те, що у нас найбільший асортимент товарів. Особливо це стосується аксесуарів, додаткових блоків (той же блок розширення для викличних панелей) та інших запасних частин для домофонних та інших систем. До того ж вартість продукції, представленої в нашому каталозі, знаходиться на доступному рівні. Переконайтеся в цьому самі, моніторити асортимент і ціни - це ваше право! Однак пам`ятайте, якщо кількість товарів та їх вартість ви можете побачити очима, то визначити «на око» їх якість вам навряд чи вдасться. Ми ж гарантуємо своїм покупцям високу якість кожної товарної позиції, представленої в каталозі, підтверджене відповідними документами.

Купуйте у нас блоки розширення для домофонних систем, і ви точно не пошкодуєте про свій вибір. Якщо вам знадобитися консультація щодо характеристик пристрою, його експлуатаційних якостей, особливостей установки і т.д., то просто зв`яжіться з нашим менеджером зручним для вас способом. Зробити це можна за телефоном, в режимі онлайн, по електронній пошті або по Skype. На будь-який з своїх питань ви отримаєте повну, кваліфіковану відповідь професіонала з великим досвідом роботи в даній сфері.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1040грн
  • 2240грн
Виробник