Блоки управління домофона

1570 грн
КОД: 11954
Доступний
Виробник: Vizit,
Джерело живлення: 220В AC,
Тип пристрою: блок управління,
Колір корпусу: сірий,
Кількість абонентів: 20 абонентів,
Напруга живлення: 8 ВA,
Кількість ключів: до 600
1830 грн
КОД: 11989
Доступний
Виробник: Vizit,
Джерело живлення: 220В AC,
Тип пристрою: блок управління,
Колір корпусу: сірий,
Кількість абонентів: 80 абонентів,
Напруга живлення: 8 ВA,
Кількість ключів: до 600
1531 грн
КОД: 11947
Доступний
Виробник: Vizit,
Джерело живлення: 220В AC,
Тип пристрою: блок управління,
Колір корпусу: сірий,
Кількість абонентів: 200 абонентів,
Напруга живлення: 8 ВA,
Кількість ключів: до 2400

Купити блок управління домофоном

Домофон являє собою аудіо переговорний електронний пристрій, який дозволяє бачити або тільки чути того, хто дзвонить у ваші двері (відеодомофон або аудіодомофон). Домофони складаються з блоку управління, монітора, електронного замка і переговорного пристрою.

Блок управління домофона дозволяє домогтися двосторонньої відео-або аудіо зв`язку між абонентом і відвідувачем. Також на цей пристрій покладено функції управління електромагнітним замком і вихідний кнопкою. В пам`ять блоку управління домофона записуються ключі.

Електронні ключі дають можливість відкрити двері одним дотиком до зчитувача. Такі незвичайні ключики дуже надійні, оскільки не можуть бути підроблені і практично не піддаються пошкодженням.

У сучасних будинках використання домофона стало досить популярним. Це дозволяє вберегти своє житло від раптового вторгнення зловмисників, а також перешкоджає проникненню хуліганів всередину під`їзду. Блок управління домофона, як правило, встановлюється разом або поруч з блоком комутації. Для цього використовуються електрощитові шахти.

Сучасні блоки управління домофона мають багато функцій і можуть працювати спільно з комплексом БВД-311, БВД-341, БВД-321. Кількість обслуговуючих абонентів досягає цифри сто, а дуплексний гучномовний зв`язок забезпечує якісну звукову передачу.

Купивши блок управління домофона на сторінках нашого сайту Magazun.com, ви зможете використовувати його для забезпечення більш високого рівня захисту та безпеки. Таке обладнання має дуже велику пам`ять, дозволяючи запам`ятовувати 480 ключів одночасно. Сам блок управління домофона має не дуже велику вагу в межах одного кілограма, а ось його функції і параметри просто незамінні для систем відео спостереження, дозволяючи тримати під контролем безпеку мешканців і порядок приміщень.

У вас немає часу бігати по магазинах? Скористайтеся покупкою в режимі онлайн, замовивши блок управління домофона на нашому сайті. На всю продукцію надається гарантія, а доставка буде виконана в самі стислі терміни. Можна ознайомитися з відгуками і цінами на блоки управління домофона на сторінках сайту Magazun.com.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1531грн
  • 1830грн
Кількість абонентів
Кількість ключів