Blu-ray і DVD-плеєри

У цій категорії немає товарів

Купити Blu-ray або DVD-плеєр

Сучасні Blu-ray і DVD-плеєри - це надійні та якісні пристрої для відтворення відофайлів різного формату. У нашому інтернет-магазині вашій увазі представлений широкий асортимент цих пристроїв від провідних виробників, що дозволить кожному покупцеві вибрати для себе відповідну його запитам і потребам модель.

Найбільш популярними є сьогодні Blu-ray і DVD-плеєри BBK. Компанія-виробник знаходиться на ринку відеопристроїв вже більше 10 років. За цей час вона значно розширила свій асортимент, зробила пристрої ще більш надійними, функціональними і продуктивними. Крім стандартних функцій її плеєри отримали можливість масштабувати зображення до HDTV-якості, а завдяки функції Q-Play користувачі можуть не витрачати час на перегляд рекламних роликів, які є на початку кожного ліцензійного диска. Пристрої ВВК підтримують всі сучасні відеоформати і інтерфейси.

Вибір відеоплеєра - важливе питання для будь-якого користувача

Якщо ви вирішили придбати відеоплеєр, то слід вирішити, який саме пристрій вам підходить. Шанувальникам високоякісного відео слід задуматися про те, щоб купити Blu-ray плеєр. Диски Blu-ray здатні зберігати від 25 Гб (одношарові) до 50 Гб (двошарові) інформації. Також у продажу сьогодні є 3- і 4-шарові Blu-ray диски, які зберігають 100 і 128 Гб інформації відповідно. Формат Blu-ray має серйозного конкурента - HD DVD, проте останній все більше втрачає свою актуальність серед користувачів, оскільки якість HD DVD-відео не може конкурувати з якістю Blu-ray.

Втім, DVD-плеєр по-колишньому користуються попитом, нехай і не таким високим, як раніше. Основна причина – доступність ціни. Та й більшості користувачів цілком вистачає того рівня якості відео, який можуть запропонувати їм звичайні DVD. Однак тим, хто вирішив придбати DVD-плеєр, слід пам`ятати, що диски формату Blu-ray такий пристрій прочитати не зможе, в той час, як плеєр Blu-ray може легко відкрити звичайний DVD-диск.

Питання вартості завжди було і залишиться актуальним для будь-якого покупця. Ціна Blu-ray і DVD-плеєрів істотно різнитися. Перші завжди дорожче других, однак високу вартість компенсує настільки ж висока якість зображення. Саме тому слід задатися питанням: чи потрібно вам відео високої чіткості або вас влаштує якість HDTV. Відзначимо, що не кожен користувач зможе помітити цю різницю, якщо звичайно йому не покажуть два однакових відеофайли в різній якості одночасно. Якщо різниці не видно, то навіщо платити більше? А от якщо вона дуже помітна, то не варто "ламати очі", краще купити той пристрій, що дозволить переглядати відео комфортно.

При виборі підходящої моделі ключовими характеристиками стане підтримка:

  • великої кількості відеоформатів (DVD-Video, VideoCD, Super VideoCD, MPEG4 / DivX, DVD-Audio, HDCD, AudioCD, CD-DA, MP3, WMA, JPEG і Kodak Picture CD);
  • додаткових функцій (FM-тюнер, прогресивна розгортка, караоке);
  • різних носіїв (Blu-ray, DVD-R / RW, DVD + R / RW, CD, CD R / RW);
  • інтерфейсних роз`ємів (аналоговий, композитний, цифрові).

Ще один важливий момент, на який слід звернути увагу – чи потрібно купувати записуючий DVD-плеєр (рекордер) або достатньо звичайного "програвача". Тут варто задуматися, оскільки функція запису робить пристрій більш дорогим, але в той же час відкриває для користувача нові можливості. Суть не в тому, що ви зможете самостійно записувати улюблені фільми на диски. Рекордер дозволить робити захоплення відео з телевізора одного фільму, в той час як ви дивитеся інший. Наскільки потрібна ця функція, вирішувати тільки вам. Але якщо вас зацікавили такі пристрої, то наші консультанти завжди готові розповісти про них детальніше, так само як і відповісти на будь-які інші, що стосуються Blu-ray і DVD плеєрів питання.