Бутербродниці, грилі, барбекю

2016 грн
КОД: 70930
Доступний
Пицца Гриль MB 2300 Де купити Пицца-Гриль DCG MB2300? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно...
1615 грн
КОД: 70958
Доступний
Гриль Электрический GD 328 Де купити Гриль Sinotech GD328? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно...

Купити бутербродницю, гриль, барбекю

Одним з корисних винаходів людства є бутербродниці. Ці кухонні прилади допоможуть приготувати смачні і незвичайні бутерброди або сендвічі. Зовні пристрій нагадує пластикову коробочку, де бутерброд затискається між пластинами і підсмажується з однієї й іншої сторони.

Існує кілька варіантів бутербродниць:

  • міні (для 2-х сендвічів);
  • середні (для 4-х сендвічів);
  • великі (для 8-ми бутербродів).

Також ці електроприлади діляться на типи за формою майбутніх бутербродів, які можуть бути:

  • квадратними;
  • трикутними.

Купуючи прилад, зверніть увагу на наявність антипригарного покриття - так ви будете впевнені, що ваш сніданок не підгорить. Цьому також сприятимуть звукові та світлові індикатори, завдання яких - оповістити вас про готовність сендвіча. А безпеку роботи пристрою, забезпечує спеціальний блокуючий замок.

Перш ніж купити бутербродниці, варто визначитися з потужністю електроприладу, тому що від цього буде залежати вартість моделі, причому зв`язок тут прямо пропорційний: чим менш потужний прилад ви купите, тим дешевше він буде коштувати. Однак є й інша сторона медалі: при невисокій потужності вам доведеться довше чекати готовності бутербродів.

За потужністю прилад можна розділити на три види:

  • малопотужний має 600-700 Вт;
  • середньої потужності - 750-800 Вт;
  • потужні отримали 900Вт.

Також не останню роль відіграє виробник. Відомі бренди випускають дорогі пристрої, проте сказати, що вони дійсно кращі "розкручених брендів" не можна. Наприклад, бутербродниці Russell Hobbs - чудові кухонні помічники, зручні, надійні, функціональні, до того ж набагато доступніші за ціною, бутербродниці Moulinex або Tefal.

Наявність бутербродниці в будинку, дозволить вам кожен день пригощатися гарячими бутербродами, а якщо ви звернете увагу на більш функціональну модель, вона буде вам служити ще вафельницею або горішницею.

Вибір подібного приладу безпосередньо залежить від ваших потреб. Якщо ви живете один і прилад допоможе вам заощадити час на приготування сніданку, то краще зупиниться на бутербродниці з мінімальною кількістю функцій і прийнятною вартістю. Якщо ж у вас велика родина, то вам буде потрібно модель на більшу кількість готуючихся бутербродів, та й наявність різноманітних функцій не завадить. Ціна бутербродниці тоді буде набагато вище, але зате ви зможете радувати близьких різними смачними стравами, наприклад, такими як вафлі, гриль і навіть пиріжки.

Якщо ви вирішите придбати прилад з тефлоновим покриттям і блокуючим замком, то з ним слід звертатися досить акуратно: щоб не дряпати покриття виделкою і ножем, а замок може не витримати багатошарового бутерброда.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити бутербродниці будь-якої моделі. Широкий асортимент і доступні ціни дозволять вам підібрати модель, яка повністю відповідає вашим запитам і потребам. Такий побутовий прилад до того ж може стати відмінним подарунком! Допомогти вам з вибором завжди готові наші консультанти, з якими ви можете зв`язатися по телефону, онлайн або іншим зручним способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1615грн
  • 2016грн