Аксесуари для сонячних систем

70 грн
КОД: 57065
Доступний
Тип аксесуара: Конектор,
Виробник: Luxeon
288 грн
КОД: 47330
Доступний
Тип аксесуара: Конектор,
Виробник: Luxeon
73 грн
КОД: 57061
Доступний
Тип аксесуара: Конектор,
Виробник: Luxeon
156 грн
КОД: 57062
Доступний
Тип аксесуара: Конектор,
Виробник: Luxeon

Аксесуари для сонячних систем

Аксесуари для сонячних систем можна купити у нас в магазині з міст України, ціна на нашому сайті одна з найнижчих у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях.

Аксесуари для сонячних систем, їх використання

Енергія сонця набуває все більшої популярності в якості альтернативного поновлюваного джерела екологічної енергії. Генерація цього виду енергії здійснюється за допомогою спеціальних модулів, перетворення енергії в яких відбувається фронтальної і тильної сторонами панелей.

Аксесуари для сонячних систем дозволяють з'єднати окремі елементи комплексу. У містах України (Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях) компоненти для систем мережевих інверторів можна купити за демократичною ціною.

Аксесуари для сонячних систем, які завдання виконують

Для сонячних панелей набувають спеціально розроблені кабелі, ретельно підбираючи їх перетин, а також коннектори. Використання цих елементів для систем мережевих інверторів дозволяє:

  • Забезпечити надійне з'єднання в модулях.
  • При правильному підключенні скоротити втрати енергії.

Кабель для сонячних панелей повинен бути максимально коротким, кабель повинен володіти оптимальним перетином. Коннектори для систем мережевих інверторів дозволяють забезпечити надійне з'єднання.

Чому краще купити у нас в інтернет-магазині

Купуючи аксесуари для сонячних систем у нас, ви можете використовувати для сонячних панелей сертифіковане обладнання від відомих, перевірених брендів.

Ціна на коннектори одна з найнижчих в Україні. Ви можете оформити замовлення з сайту, перебуваючи в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях.

На все обладнання з нашого каталогу надається гарантійне обслуговування, ремонт. На сайті представлені коннектори різних моделей, серед яких можна підібрати відповідну для вашого модуля. При виникненні питань ви можете звернутися до консультантів магазину.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 70грн
  • 288грн
Виробник
Тип аксесуара