Сенсорні вимикачі

840 грн
КОД: 62851
Наявність уточнюйте
К-сть сенсорних поверхонь: 2,
Світлодіодна підсвітка: є,
Тип управління: Wi-Fi+клавішні
538 грн
КОД: 46064
Наявність уточнюйте
К-сть сенсорних поверхонь: 2,
Світлодіодна підсвітка: є,
Тип управління: радіо+клавішні
790 грн
КОД: 62850
Наявність уточнюйте
К-сть сенсорних поверхонь: 1,
Світлодіодна підсвітка: є,
Тип управління: Wi-Fi+клавішні
940 грн
КОД: 62852
Наявність уточнюйте
К-сть сенсорних поверхонь: 3,
Світлодіодна підсвітка: є

Купити сенсорний вимикач

- новинка ринку електроприладів, призначена для повсякденного використання. Це високотехнологічний, але в той же час простий і доступний за вартістю прилад, який дозволить зробити життя ще трохи простіше і зручніше, адже спрацьовують такі вимикачі від одного дотику, без будь-яких клацань, дозволяючи запалювати світло абсолютно безшумно. Монтаж таких вимикачів не вимагає ніяких змін в домашній електросистемі. Крім того, вони можуть мати додаткові функції.

Сенсорний вимикач з пультом - ще більш зручне пристосування, адже, встановивши його, вам не потрібно буде кожен раз підходити до вимикача, щоб увімкнути або вимкнути світло в кімнаті. Для багатьох моделей цілком підходять пульти ДУ від інших приладів домашньої техніки. Це великий плюс, адже не потрібно буде турбуватися про пошук нового пульта, в разі поломки або втрати того, який йшов в комплекті з вимикачем.

Сподобаються вимикачі з пультом і людям з обмеженими можливостями. Не потрібно порушувати цілісність ремонту в приміщенні, опускаючи вимикачі нижче. Потрібно просто замінити звичайні прилади сенсорними з пультом і можна керувати світлом без будь-яких ускладнень. Купити сенсорні вимикачі, оснащені пультом ДУ, можна в нашому інтернет-магазині, в каталозі якого ви знайдете величезну кількість різноманітних їх моделей на будь-який смак і гаманець.

Одна з додаткових функцій, які мають сучасні вимикачі сенсорного типу, наявність спеціального режиму роботи - створення ілюзії присутності. Якщо ви часто залишаєте свій будинок вечорами, або відправляєтеся в поїздку, то такий вимикач буде періодично включати світло, щоб здавалося, що вдома хтось постійно знаходиться. Таким чином, ви підвищите безпеку житла на час своєї відсутності.

Сенсорні вимикачі своїми руками можна створити за наявності певного досвіду та навичок. Проте ми не рекомендуємо вам експериментувати, оскільки будь-який вимикач, в тому числі і сенсорний - це електроприлад. Варто тільки неправильно приєднати один-єдиний контакт і можна отримати не самі приємні наслідки. До того ж вартість цих пристроїв в нашому інтернет-магазині настільки доступна, що можна не витрачати свій час і не ризикувати безпекою свого житла, виготовляючи їх самостійно. На сенсорні вимикачі ціна в нашому каталозі дійсно невисока, тому немає ніяких передумов для подібної економії.

Ще одна перевага, яким славляться вимикачі цього типу - плавність переходу з одного режиму роботи в іншій. Це знижує навантаження на зір, а також дозволяє лампочок запалюватися і гаснути повільно, без різких переходів, що особливо цінно для ламп-економок )

У нашому каталозі ви знайдете вимикачі на будь-яку кількість клавіш - від однієї до 4-х, вибравши той з них, який відповідає вашим запитам і потребам. Якщо у вас виникнуть складнощі з вибором, просто зверніться за допомогою до наших менеджерів, зв`язавшись з ними будь-яким зручним для вас способом (онлайн, по телефону, електронній пошті і т.д.).

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 538грн
  • 940грн
Виробник
К-сть сенсорних поверхонь
Тип управління
Світлодіодна підсвітка
Датчик температури
Мультісенсор
Дисплей
Покриття