Зварні/планарні (FBT/PLC) дільники

У цій категорії немає товарів

FBT муфти (дільники зварні)

Дільники або сплітери - це пристрої, які є основним елементом у системі PON. Вони застосовуються для розділення сигналу, і транслювання його на обладнання абонентів по багатоквартирній і внутрішньовидовій розв`язці. Такі пристрої відносяться до пасивних оптичних приладів. Будь-які дільники укомплектовуються функцією фіксування сигналу, а також різняться між собою загальною кількістю вихідних отворів.

Все сплітери можна розділити на дві основні групи за технологією виготовлення:

  • Зварні дільники;
  • Планарні дільники;

Додатково їх розрізняють за кількістю вхідних отворів.

Переваги експлуатування дільників:

  • Не впливає на рівень сигналу;
  • Усуває сторонній шум і інтерференцію;
  • Оснащені достатнім діапазоном;
  • Укомплектовання відмінним коефіцієнтом екранування;
  • Забезпечують стабільне функціонування зворотного каналу.

Зварні дільники

Якщо ви вирішили придбати зварний дільник, то ви отримаєте можливість здійснювати нерівноплечевий поділ, тобто потужність сигналу, що поступає можна буде відсотково розділяти на його виході. Крім того ціна зварних подільників значно нижче, ніж планарних, що також додає їм популярності серед користувачів.

Додатковий плюс - технологія виготовлення зварних подільників набагато простіше планарних: два волокна зварюються між собою в спеціальному апараті. Якщо вам необхідно отримати X-подібний дільник, то потрібно залишити два входу і виходу, якщо ж Y-подібний, то один вхід запаюється. У процесі виробництва розробниками досягається необхідний коефіцієнт розподілу каналів, за рахунок чого з`являється можливість розділити пропускну спроможність оптоволокна, що є одним з головних переваг зварних подільників. Дана особливість може стати корисною у процесі організації мережі, коли необхідна наявність відгалужень для користувачів, які знаходяться на різних відстанях від початку поділу.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо вам замовити зварні подільники, які допоможуть вам створити відмінно працюючу систему PON. Якщо ви вперше стикаєтеся з подібним обладнанням, то наші співробітники допоможуть вам підібрати підходящу модель подільника, яка відповідатиме всім вимогам. Також ви можете звернутися за допомогою до наших консультантів по питанню що стосується придбання товару.