Деактиватори

У цій категорії немає товарів

Деактиватори протикрадіжних етикеток

Коли товар із захисною етикеткою підлягає купівлі і вже немає необхідності в його захисті для деактивації захисних властивостей етикетки використовуються спеціальні протикрадіжні пристрої - деактиватори.

Як вибрати деактиватор для протикрадіжної етикетки? Відповідь на це питання досить просте. Протикрадіжні деактиватори залежно від використаної технології бувають двох видів акустомагнітні і радіочастотні. Кожен з цих видів може застосуються виключно тільки для деактивації відповідних етикеток, а саме акустомагнітні протикрадіжні деактиватори для акустомагнітних етикеток, а радіочастотні протикрадіжні деактиватори відповідно для радіочастотних.

Акустомагнітні деактиватори протикрадіжних етикеток, купити які можливо у нас, здійснюють деактивацію чи інакше кажучи розмагнічування за двома принципами роботи залежності від яких і бувають контактні і безконтактні деактиватори. Контактні деактиватори етикеток застосовується у випадках коли немає можливим піднести маркування товару із захисною етикеткою до зони дії деактиватора. Для безконтактного деактиватора досить піднести товар в створений ним радіус дії. Установка деактиваторів як правило відбувається врізним способом в стіл касира.

Радіочастотні деактиватори противокрадіжних етикеток, купити які можливо у нас, призначені для ліквідації захисних властивостей шляхом дії магнітного поля на етикетку. Радіочастотні деактиватори також як і акустомагнітні деактиватори діляться на контактні і безконтактні.

Радіочастотні деактиватори етикеток є більш доступнішим за ціною ніж акустомагнітні але акустомагнітні є більш надійними.

Купити радіочастотні або акустомагнітні деактиватори протикрадіжних етикеток ми пропонуємо Вам відвідавши відповідний розділ нашого інтернет-магазину Magazun.com. Тут крім широкого асортименту протикрадіжного обладнання Ви зможете знайти багато корисної інформації по цьому обладнанню. Ціни у нас на протирадіжні деактиватори більш ніж прийнятні, адже ми працюємо безпосередньо з виробниками без посередництва. Також додатковою інформацією при виборі можуть послужити відгуки на деактиватори залишені нашими покупцями. На будь-яке питання щодо протикрадіжного обладнання з радістю дадуть відповідь наші фахівці.