Детектори банкнот

Купити детектор банкнот

На сьогоднішній день імовірність зустріти підроблені купюри досить велика. Причому фальшиві гроші можуть попастися практично в будь-якому місці. Саме тому більшість фірм (великих, середніх, малих) вже давно прийняли рішення купити детектор банкнот. Але перш ніж придбати даний пристрій, необхідно вивчити видову категорію приладу і принцип його роботи.

Типи пристроїв

Всі нині існуючі детектори банкнот можна розділити на два типи:

  • переглядові прилади (інфрачервоні і ультрафіолетові);
  • автоматичні.

Переглядові детектори дають можливість виявити скритні або малопомітні ознаки фальшивої купюри. Але остаточне рішення завжди виноситься оператором.

Автоматичні апарати самостійно відбирають фальшивку і при цьому людський фактор виключається. Особливо актуальним є використання автоматичного детектора рядовими співробітниками, так як підроблені грошові знаки через пристрій пройдені не будуть.

Особливості автоматичних детекторів банкнот

Цей пристрій часто використовується там, де потрібна дуже часта і швидка перевірка купюр. Автоматична модель встановлюється в основному в супермаркеті, магазині, заправці і в банківських структурах.

Даний апарат досить простий в експлуатації. Підтвердження тому є відгуки користувачів. Для того щоб перевірити грошові знаки в такому пристрої необхідно всього лише вставити пачку купюр в отвір, всю іншу роботу прилад виконає сам. Він справить перерахунок грошей і одночасно перевірить їх на справжність.

Особливості переглядових детекторів банкнот

Як вже було зазначено, переглядові моделі поділяються на два види:

  • ультрафіолетові;
  • інфрачервоні.

Ультрафіолетові детектори банкнот виявляють фальшивку за рахунок вбудованої спеціальної лампи, що працює в ультрафіолетовому режимі, УФ-промені якої, потрапляють на купюру і змушують світитися її волокна різнокольоровим світлом. На жаль, сьогодні досвідчені шахраї навчилися "обманювати" даний апарат, тому використання їх в банках або супермаркетах вже неактуально. Однак для перевірки ліцензійних марок, алкогольних акцизів - вони будуть дуже корисні. Ціна детектора банкнот такого виду досить низька, тому пристрій до цих пір користується великим попитом.

Інфрачервоні детектори банкнот сьогодні є найбільш затребуваними, так як шахраї ще не навчилися виготовляти захист на купюри від інфрачервоного світлодіодного випромінювання. Якщо покласти купюру на перевірку в цей апарат, вона відобразиться на спеціальному дисплеї. Якщо грошовий знак справжній, то буде відображатися невеликий фрагмент його малюнка, якщо ж фальшивий - купюра засвітитися повністю.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете величезний асортимент детекторів, що дозволить підібрати найбільш підходящу для себе модель. Виходячи з того, якими властивостями та особливостями буде володіти пристрій, варіюється ціна детекторів банкнот, тому варто уважно вивчити наш асортимент, для того щоб не помилитися у своєму виборі. Крім того, ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого консультанта, зв`язатися з яким можна по телефону, електронній пошті, в режимі онлайн і іншим зручним для себе способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 102грн
  • 102грн
Виробник
Тип
Колір