Детектори магнітних знімачів

У цій категорії немає товарів

Купити детектор магнітних знімачів

У нашому інтернет-магазині ви можете купити детектор магнітних знімачів високої якості за доступною ціною. Ми пропонуємо вам товар від провідних виробників, які суворо стежать за дотриманням норм і стандартів виготовлення продукції.

Що потрібно знати про магнітні датчики

Детектори магнітних знімачів - пристрої, які можуть уловлювати зміни магнітного поля, що з`являються в зоні їх дії. Крім того, вони вміють їх аналізувати і передавати отриману інформацію на оповіщуваючі пристрої. Останні приймають ці дані і сповіщають в свою чергу персонал за допомогою світлозвукової сирени або передачею повідомлення на мобільний телефон.

Для передачі тривожного сигналу використовується частота 2,4 ГГц. Передача даних здійснюється в мережах IEEE 802.15.4. Заснована вона на принципі спільної роботи детекційних пристроїв з пристроями Wi-Fi і Bluetooth, що працюють на тій же частоті.

Умови експлуатації

Детектори зазвичай використовуються в торгових приміщеннях, де їх встановлюють на вході, в проходах між секціями, а також в примірочних кімнатах та інших приміщеннях. Правильно встановлені датчики дозволяють запобігти спробам розкрадання товару, оповіщаючи охорону про дії зловмисників. Важливо простежити, щоб детектори були невразливі для спроб глушіння і внесення будь-яких перешкод в їх роботу і роботу мережі. Вирішивши купити детектор магнітних знімачів, слід вибирати ті пристрої, які використовують надійні алгоритми шифрування даних. Наші консультанти завжди готові допомогти вам у вирішенні цього питання. Зв`язатися з ними дуже просто - потрібно скористатися формою онлайн-зв`язку. Також можна скористатися будь-яким іншим зручним для вас способом зв`язку.

Встановлювати датчики можна відкрито чи приховано, щоб зловмисники не могли їх виявити і прийняти які-небудь заходи по обману пристроїв. Багато моделей детекторів можна вбудовувати в протикрадіжні антени, без якого-небудь збитку для надійності роботи останніх. Якщо зловмисник спробує зламати магнітний детектор, то світлозвукова сирена оповістить охорону про його дії.

Датчики магнітів в більшості своїй мають автономне живлення (від батарейок/акумуляторів). При цьому вони налаштовані таким чином, що енергоспоживання буде мінімальним і змінювати джерела живлення потрібно буде не частіше, ніж раз на рік (у деяких моделях термін їх служби досягає 3 років). Проте зрештою все залежатиме від режиму роботи детектора і умов його експлуатації.

Ціни на детектори магнітних знімачів в нашому інтернет-магазині цілком доступні для широкого кола покупців. Вибираючи датчики, купуйте стільки, скільки дійсно необхідно для забезпечення високого рівня безпеки вашого магазину. В іншому випадку, збитки будуть набагато більше, ніж вартість найдорожчого захисного пристрою. Мінімізуйте шанси зловмисників збагатитися за ваш рахунок - купуйте датчики магнітних знімачів. А наші консультанти допоможуть вам визначитися з моделлю, кількістю та іншими нюансами!