Детектори поля

У цій категорії немає товарів

Детектори поля контршпигунства

Якщо ви підозрюєте, що у вашому офісі встановлені жучки, то швидко знайти і відключити їх допоможуть детектори поля. Сучасні пристрої прослухування настільки малі, що виявити їх неозброєним поглядом часто просто неможливо. Додаткові складнощі створюються, коли жучки встановлюються приховано, в таких місцях, куди заглядають вкрай рідко.

Найпростіший детектор поля спрацьовує на будь-які зовнішні і внутрішні випромінювання:

  • станції стільникових операторів;
  • FM-радіостанції;
  • вишки, що передають 4G-сигнал;
  • Wi-Fi;
  • Bluetooth;
  • роботу звичайного мобільного телефону.

Тому вони не дадуть відразу зрозуміти, чи дійсно ви знайшли жучок або прилад що спрацював на випромінювання якого-небудь іншого приладу. Більш складні детектори відсікають зовнішні випромінювання і визначають випромінювання конкретних пристроїв: Wi-Fi, Bluetooth, мобільний телефон. Крім того, вони показують частоту, на якій працює знайдений вами пристрій. Таким чином, буде відразу зрозуміло, який саме пристрій ви виявили.

Сучасні детектори дозволяють зробити пошук прослуховуючих пристроїв більш ефективним і результативним, саме за рахунок здатності реагувати певним чином на пристрої, що працюють на різній частоті.

Однак і прості і складні пристрої необхідні, просто використовуються вони в різних ситуаціях. Прості детектори застосовують для того, щоб виявити працюючі радіомікрофони, відеопередавачі, стільникові телефони, в тому числі і мережі Wi-Fi.

Більш складні детектори застосовують стаціонарно для постійного контролю наявності прослуховуючих пристроїв на великій площі. З їх допомогою можна одночасно контролювати кілька приміщень.

Ціна детектора поля буде залежати від його функціональних здібностей. Чим більше функцій і можливостей виявляє пристрій, тим вищою буде його вартість. Однак тут слід обумовити одну з важливих умов його вибору: не варто купувати дороге складне устаткування, якщо вам потрібно просто один раз перевірити приміщення. Для цих цілей підійде більш дешевий варіант з обмеженим функціоналом. Таким чином, вибір буде в першу чергу залежати від ваших потреб і запитів щодо результативності перевірки.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент пристроїв цього типу. Один з найбільш популярних варіантів для професійної перевірки - модель Suresafe SH-055U8. Вона використовується для виявлення жучків в офісі, вдома, автомобілі. Крім того, вона допоможе вам визначити наявність не тільки прослуховуючих пристроїв, але і телефонів 2G і безпровідних пристроїв, наприклад, прихованих відеокамер. Працює детектор на частоті 50-6000 МГц, тому ви можете бути впевнені в тому, що жодний сторонній пристрій не залишиться без його уваги.

Якщо ви хочете купити детектор поля, але у вас виникли певні складнощі з вибором тієї чи іншої моделі, ви можете звернутися до менеджерів інтернет-магазину "Magazun.com" за допомогою. Маючи великий досвід роботи з такими пристроями, вони завжди зможуть допомогти вам вибрати оптимальний варіант пристрою, який буде повністю відповідати вашим запитам і потребам.