Детектори прихованих камер

У цій категорії немає товарів

Купити детектор прихованих камер

Детектор прихованих камер - прилад, без якого не обійтися у вирішенні питання виявлення будь-яких камер відеоспостереження. З його допомогою ви зможете виявити провідні та безпровідні пристрої відеоспостереження, навіть ті, які на момент перевірки не активні. Це дозволить вам бути повністю впевненими у відсутності стороннього контролю за вашим життям і діяльністю.

Суть принципу дії такого пристрою досить простий - він виявляє камери по блиску їх лінз, наявних у кожному відеообладнанні. Відблиски світла, що відбиваються від лінзи, стануть тією ознакою, який дозволить детектору виявити несанкціоновано встановлене відеооснащення. Навіть прихована камера з детектором руху не вислизне від потужного світлового потоку червоного спектра, випромінюваного виявлювачем, який, потрапляючи на лінзу камери, відбивається прямо в об`єктив детектора, а ви побачите яскравий відблиск в місці, де встановлена відеокамера. Помилка буде повністю виключена, оскільки звичайні предмети не дадуть таких потужних відсвітів.

Компактні розміри детекторів дозволять використовувати їх без будь-яких складнощів. Їх можна легко переносити з одного приміщення в інше, тому перевірка буде простою і зручною для вас. Можна взяти пристрій в автомобіль, в примірювальну магазину, в готельний номер, щоб перевірити приміщення на наявність будь-яких пристроїв стеження. А для захисту від прослуховуючих пристроїв варто купити детектор жучків і прихованих камер, щоб відчувати себе скрізь в повній безпеці. При дотриманні правил експлуатації детектори гарантують виявлення будь-яких відеопристроїв в 100% випадків, як би професійно вони не були встановлені.

Детектори прихованих камер, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, мають такі функціональні можливості:

  • відмінна дальність виявлення прихованих камер. Залежно від моделі вона може досягати 18-20 метрів (дорогі прилади). Є у нас і недорогі моделі, які зможуть виявити приховане відеоустаткування на відстані близько 8 метрів.
  • довговічність експлуатації. Більшість моделей, представлених в нашому каталозі, оснащуються струмообмежуючими резисторами, що дозволило збільшити термін служби приладів у кілька разів.
  • наявність індикації заряду акумулятора. Багато детекторів мають цю безсумнівно зручну функцію, що дозволяє вчасно підживити батарею, не допускаючи її повної розрядки в самий невідповідний момент.
  • автоконтроль перегріву акумулятора. Ця функція дозволить не турбуватися про безпеку роботи приладу та пошкодженні його батареї.

Простота і зручність експлуатації детекторів - перевага, яку було гідно оцінено всіма нашими покупцями. З таким приладом можна не турбуватися про несанкціоновану прослушку і відеозйомку у вашому офісі, будинку, автомобілі. Як би ретельно були замасковані камери, вони будуть знайдені і знешкоджені.

Ціна детекторів прихованих камер в нашому інтернет-магазині цілком доступна, а асортимент приладів - дуже широкий, що дозволить вам завжди вибрати саме ту модель, яка буде повністю відповідати вашим запитам і потребам. Якщо у вас виникнуть складнощі з вибором, можна звернутися за допомогою до наших менеджерів, які, маючи величезний досвід роботи з подібним обладнанням, завжди готові відповісти на будь-які вас цікавлять.