Дисплеї покупця

2065 грн
КОД: 54948
Доступний
Виробник: Spark,
Колір: чорний,
Інтерфейси: USB,
Форм-фактор: окремостоячі, на підставці,
Регулювання висоти дисплея: без регулювання,
Тип екрану: зовнішній VFD дисплей покупця
2065 грн
КОД: 54947
Доступний
Виробник: Spark,
Колір: чорний,
Інтерфейси: RS232,
Форм-фактор: окремостоячі, на підставці,
Регулювання висоти дисплея: без регулювання,
Тип екрану: зовнішній VFD дисплей покупця

Дисплей покупця для каси

- це єдиний пристрій з усіх, що входить до складу POS- терміналу, який звертається лицьовою частиною здебільшого не до касира, а до покупця. На цьому дисплеї відображаються дані про вартість покупки і найменування товару, що купується. Інформація на цьому екрані необхідна покупцеві для контролю дій касира.

Дисплеї покупця для каси займають далеко не останнє місце в лінійці POS- периферійних пристроїв. Їх підключають до POS-систем, щоб на екранах відображалася в режимі реального часу важлива для покупця інформація про процес оформлення покупки, якою займається касир магазину. На дисплеї відображається зазвичай наступна інформація: назва товару, ціна, кількість і підсумкова сума по чеку. Такий пристрій контролю дозволяє покупцеві бути впевненим у правильності проведених розрахунків.

Якщо на касі встановлений фіскальний реєстратор, то без дисплея покупця навряд чи вдасться обійтися, оскільки відсутність засоби візуального контролю змушує багатьох покупців переживати про точність вироблених касирів розрахунків. Як наслідок, вони можуть відмовитися від покупок в цій торговій точці. Таким чином, дисплеї покупця для фіскального реєстратора - це засіб, який побічно допомагає власникові магазину утримувати своїх клієнтів.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити дисплеї покупця для каси, вибравши найбільш відповідну модель з широкого асортименту нашого каталогу. Представлені вашій увазі пристрої відрізняються не тільки найменуванням компаній-виробників, але і списком технічних характеристик. Ми намагаємося пропонувати своїм клієнтам тільки найкраще торгівельне обладнання, якісне, надійне, довговічне, від перевірених виробників. Більшість моделей забезпечені вакуумно-флуоресцентною технологією індикації даних. Це дозволяє покупцеві без праці розглянути інформацію про покупку в будь-яких умовах освітленості.

Ціна на дисплеї покупця для каси або фіскального реєстратора залежатиме від того, які технічні характеристики цікавлять вас в першу чергу. Підібрати максимально відповідний вашим запитам і потребам прилад, вартість якого не виходить за рамки ваших фінансових можливостей, ви можете самостійно або за допомогою нашого онлайн-консультанта.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 2065грн
  • 2065грн
Виробник
Інтерфейси
Кріплення
Регулювання висоти дисплея
Колір