Домофони

Щоб розібратися в перевагах і недоліках різних модифікацій домофонів та купити оптимальну модель, потрібно зрозуміти принцип роботи звичайного аналогового домофона.
Як одна зі складових системи безпеки, домофони вбудовуються в існуючі телефонні системи.
Викличні панелі стали основним елементом системи. Залежно від моделі та місця установки для ведення повноцінної розмови в дуплексному режимі викличні панелі обладнуються додатковими пристроями. До них відносяться відеокамери (для відеодомофонів з відеоспостереженням), спікерфони, кнопки доступу, складальні панелі і дисплеї. Всі товари доступні для покупки з будь-якого міста України, наприклад в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Полтаві, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі, Миколаєві, Львові, Рівному, Чернігові, Чернівцях.

Домофоны

Аналоговий або цифровий домофон краще купити?

Багатоквартирні домофони вирішили купити жителі багатьох багатоповерхівок України: такими системами обладнані майже всі під`їзди. Ціна на домофони дозволяє широко застосовувати такий спосіб захисту житла, для повного комплекту необхідні електромеханічні замки на двері. Аудіодомофони складаються з двох основних частин:

  • Панель домофона з мікрофоном, динаміком і камерою встановлюється на вхідних дверях під`їзду чи будинку в Одесі.
  • Клієнтська частина домофона - термінал, обладнаний дисплеєм, трубка для домофона і кнопка відкриття замку.
  • Для установки аналогових пристроїв доводиться тягнути дроти до кожної квартири будинків. Бездротовий або IP-домофон забезпечені тільки панеллю виклику, обладнаної бездротової камерою, кнопками, мікрофоном і динаміком.

По провідному каналу зв`язку можна передавати звук і відео, тому аналогові моделі поділяються на відеодомофони і аудіодомофони.

IP або Wi-FI системи працюють по локальній комп`ютерній мережі і є частиною системи «розумний дім». Обладнати свій будинок, офіс, склад або квартиру ви можете в будь-якому місті, наприклад в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Полтаві, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі, Миколаєві, Львові, Рівному, Чернігові, Чернівцях.

Переваги покупки різних моделей домофонів

Компанія Kenwei виробляє відеодомофони для домовласників, які бажають купити домофон для приватного будинку. Всі комплекти домофонів складаються з 4-9-дюймових моніторів і викличних панелей. Для збільшення огляду приватної території до пристрою підключається додаткова камера. Пристрої з блоком пам`яті дають можливість дізнатися про гостях, що заходили під час відсутності господарів. Купити домофон для квартири сьогодні є нормою, а не привілеєм багатих, так як ціни прийнятні для багатьох.

  • Сучасні домофони Візит забезпечать потужний захист будь-якого будинку. Якщо ви вирішите купити такий домофон, спілкування з гостями буде відбуватися по якісної відеозв`язку. Устаткування Vizit встигло зарекомендувати себе як продукт вищої якості для охорони майна.
  • Визнаний за 25 років роботи виробник пропонує домофон Commax, який дозволяє формувати комплекти домофонів від економ-варіантів до пристроїв вищого класу, за оптимальною ціною.
  • Технологічні домофони Dahua розраховані на роботу в локальній мережі і дистанційне відкривання дверей. Управління системою відбувається зі смартфона або планшета власника будинку.
  • Кольорові пристрої Slinex або Infinitex стануть справжньою знахідкою для вашої системи безпеки. Функціонал і дизайн відповідають найвищим запитам, пристрій відрізняють простота і зручність використання, а ціна стане одним з достоїнств пристрою і ще однією причиною, щоб його купити.

Де купити домофон?

Замовити і купити домофон в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Полтаві, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі, Миколаєві, Львові, Рівному, Чернігові, Чернівцях чи будь-якому іншому місті України, від відомого бренду для під`їзду, квартири або приватного будинку, ви можете в інтернет-магазині охоронних систем Magazun.com. Всі моделі відмінно функціонують в погодних умовах України, легко налаштовуються, зручно використовуються і мають приєму ціну. Для замовлення, звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Приємних покупок!