Кодова клавіатура Дори КД-04 (KD-04) Black, 2 реле

Фото кодовой клавиатуры Дори КД-04 (KD-04) Black

Наведіть на картинку для збільшення

2175 грн
Доступний
Виробник: Дори
Управління: механічні
Установка: зовнішні
Корпус: метал
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Дори КД-04 (KD-04) – кодовая клавиатура с набором кода скрытым методом. Возможности клавиатуры позволяют сделать из обычного электрозамка в умный располагающий широким функционалом, среды которого особо выделяется высоконадежная защита от подбора пароля и поддержка одноразовых паролей.

Код мастер задается длиною от одной до десяти цифр, в тот же час как код пользователя только от 1 до восьми цифр. Всего допускается до 24-х пользовательских ключей и один под админа. В случае четырех неверных попыток ввода, контроллер блокируется на три минуты.

Исполнительное и тревоги реле удерживаются на 0,5-9 и 2 секунды соответственно. Нагрузка по контактам реле составляет 2 Ампера для реле исполнительного и 5 Амперов для реле тревоги.

Для питания клавиатуры требуется постоянное напряжения в пределах от 5 до 15 Вольт. Ток потребления в ожидающем режиме не превышает 60 mkA, а максимальная точка достигает отметки в 180 mA.

Клавиатура Дори КД-04 (KD-04) не чувствует никакого дискомфорта при температуре среды от -25 до +50 градусов по Цельсию.

МОНТАЖ КОДОВОЇ КЛАВІАТУРИ Дори DORI-4 (Shell black), КД-04

 1. Виймаємо клавіатуру з коробки,
 2. Знімаємо задню кришку,
 3. Прикладаємо цю задню частину до місця установки і фіксуємо її з допомогою шурупів (ідуть в комплект),
 4. Прикріплюємо назад решту клавіатури до раніше закріпленої кришки,
 5. Прокладаємо кабель і підключаємо їх до пристрою,
 6. Проводимо настройку клавіатури.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ КОДОВУ КЛАВІАТУРУ Дори DORI-4 (Shell black), КД-04

Кодова клавіатура важливий компонент для систем контролю доступу. Вона являється хорошим варіантом для об’єктів двері яких повинні відкриватися по коду введеному як раз з кодової клавіатури. Також можливості кодової клавіатури дозволяють управляти нею системою в цілому. Так з її допомогою проводиться настройка і програмування системи. Установка виконується біля дверей.

ЯК ПРАЦЮЄ КОДОВА КЛАВІАТУРА Дори DORI-4 (Shell black), КД-04

 • Користувач натискаючи клавіші клавіатури набирає код
 • Сигнал з клавіатури відправляється на контролер на перевірку
 • Якщо пароль вірний двері відкриваються пропонуючи доступ на об’єкт
 • Якщо пароль не вірний доступ не надається і додатково можливі варіанти спрацювання сирени чи відправка смс на телефон або інші типи сповіщення

СУМІСНІСТЬ

Кодова клавіатура Дори DORI-4 (Shell black), КД-04 сумісна з багатьма пристроями з області контролю доступу. Так для визначення рішення давати доступ чи ні до клавіатури підключається контролер, який отримуючи сигнал з клавіатури визначає слідуючі дії системи. Таким рішенням може бути наприклад відкриття електромагнітного або електромеханічного замка. Для подачі сповіщення при невірному введені даних з клавіатури доцільним буде підключення сирени. Якщо в клавіатурі не має місце вбудований зчитувач такий можливо підєднати додатково. І тоді відкриття може проводитись по ідентифікатору (карточці, брілоку). Для всіх підключень використовується сигнальний кабель.

КОРОТКО ПРО Дори DORI-4 (Shell black), КД-04

Кодова клавіатура Дори DORI-4 (Shell black), КД-04 з підтримкою кодів послужить якісним і надійним інструментом по обмеженому доступу на об’єкт. Установка клавіатури . Управління клавіатурою з відмінною зручністю використання. В основі виготовлення корпусу ліг . Деякі із моделей вже представлені вбудованим зчитувачем, так ось в Дори DORI-4 (Shell black), КД-04 зчитувач - .

САМЕ ЦІКАВЕ - ЦЕ ЦІНА Дори DORI-4 (Shell black), КД-04

Ціни на наші кодові клавіатури вас приємно здивують і все тому що ми пропонуємо найнижчі ціни на всьому охоронному ринку України. І якщо ви знайдете ціну нижче на кодову клавіатуру із нашої продукції, то ми готові піти вам назустріч і зробити ціну такою щоб ви залишились максимально задоволеними від покупки цього товару в нашому магазині. Для того щоб замовити кодову клавіатуру Дори DORI-4 (Shell black), КД-04 вам достатньо оформити заявку онлайн через кошик магазину або зателефонувавши нам за одним із номерів телефонів:

 • (067) 373-46-26
 • (0372) 909-115
 • (093) 394-78-67
 • (050) 370-44-11

Купити кодову клавіатуру Дори DORI-4 (Shell black), КД-04 з доставкою ми вам пропонуємо в Чернівцях, Харкові, Львові, Донецьку, Києві, Луганську, Запоріжжі, і інших містах України.


Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

 • Дори КД-04
 • Кодовая клавиатура КД-04 (черн й)
 • КД-04
 • Кодовая клавиатура КД-04
 • Клавиатура доступа КД-04
 • Клавиатура скрытого набора кода DORI КД-04
 • DORI-4 black
 • Замок DORI-4 (Ракушка черный)
 • Кодовая клавиатура Dori КД-04 (черный)
Виробник:
Управління :
Установка:
зовнішні
Кількість виходів реле:
2
Вбудований зчитувач:
немає
Корпус :
метал
Додаткові характеристики:
прихованого набору
К-ть кодів:
до 24
Розміри (мм):
72 x 165 x 160 мм

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку